zobacz swój koszyk 0

Kraków - DEGUSTACJA WINA

Degustacja wina w Krakowie zawiera deskę serów, szkolenie, opiekę kelnerską oraz imprezowego przewodnika. 

Wieczór panieński to świetna okazja, żeby spróbować czegoś nowego na co nigdy nie miałyście czasu, a zawsze chodziło Wam po głowie.
Nie dość, że dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat wina, to spędzicie miło czas i zaskoczycie Pannę Młodą. Później nic tylko ruszać na imprezę.

 
Podczas degustacji wina nasi specjaliści zapoznają uczestniczki z podstawami dotyczącymi zarówno samego wina jak i procesu degustacji, opowiedzą o doborze kieliszków, korkach, przechowywaniu otwartych butelek. Obalą także kilka mocno zakorzenionych mitów na temat wina. Poznacie historie win, zasady degustacji oraz serwowania. 

Gwarantujemy najlepszą jakość trunków i niezapomnianą zabawę podczas tego ekskluzywnego wieczoru panieńskiego.

Nie musicie się niczym przejować, szukać miejsca, osoby do której się zgłosić i czy aby na pewno atrakcja przebiega zgodnie z planem. Nasz opiekun będzie czekał na Was na miejscu, zaprowadzi Was na szkolenie, wszystkiego dopilnuje i jeśli chcecie zabierze Was po degustacji wina dalej na miasto.

 
Po degustacji wina może odebrać Was nasza limuzyna lub możecie skorzystać z naszych klubowych pakietów: clubbing lub pakietu z tancerzem erotycznym.
 

Cena zawiera

  • degustacja 4 rodzajów wina
  • szkolenie przeprowadzone przez specjalistów w dziedzinie szlachetnych trunków
  • deska serów
  • obsługa kelnerska
  • imprezowy opiekun

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four