zobacz swój koszyk 0

Kraków - PAKIET W KLUBIE MUZYCZNYM

Chcecie podczas wieczoru panieńskiego bawić się do rana w klubie w centrum Krakowa?
Zostawcie to nam! Nie będziecie musiały się o nic martwić.

Modny krakowski klub w centrum. Wejściówki, rezerwacja stolika i 50zł do wydania na barze dla każdej z Was. Nasz imprezowy opiekun spotka się z Wami wcześniej w centrum, wprowadzi do klubu, odnajdzie stolik i pomoże w sprawach organizacyjnych, tak abyście Wy nie musiały się niczym martwić podczas Waszego wyjątkowego wieczoru panieńskiego.

W klubie możecie zostać tak długo jak chcecie.

Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu na Wasz wieczór panieński zależy od dostępności lokali w danym terminie.

Możecie dodać  np. tancerza erotycznego do domu na biforek, wróżkę, lub transport limuzyną.

Cena zawiera

  • wejściówka do klubu + rezerwacja loży
  • przedpłata na barze
  • imprezowy opiekun grupy
  • bezstresowa zabawa do rana w jedym z krakowskich klubów!

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four