zobacz swój koszyk

Kraków - KLUB + LOŻA + WELCOME SHOT

Chcecie podczas wieczoru panieńskiego bawić się do rana w klubie w centrum Krakowa?
Zostawcie to nam! Nie będziecie musiały się o nic martwić.

Modny krakowski klub w centrum. Wejściówki, rezerwacja stolika i welcome shot dla każdej z Was. Nasz imprezowy opiekun spotka się z Wami wcześniej w centrum, wprowadzi do klubu, odnajdzie stolik i pomoże w sprawach organizacyjnych, tak abyście Wy nie musiały się niczym martwić podczas Waszego wyjątkowego wieczoru panieńskiego.

W klubie możecie zostać tak długo jak chcecie.

Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub. Ostateczny wybór klubu na Wasz wieczór panieński zależy od dostępności lokali w danym terminie.

39 PLN jako dodatek do innej atrakcji, 59 PLN - jako jedyna atrakcja. By skorzystać z obniżonej ceny możesz dodać  np. tancerza erotycznego do domu na biforek za 549 PLN/ grupy, wróżkę, lub transport limuzyną.

Cena zawiera

  • jako dodatek tylko 39 PLN/os.
  • wejściówka do klubu + rezerwacja loży
  • rezerwacja stolika
  • welcome shot dla każdej uczestniczki
  • imprezowy opiekun grupy
  • bezstresowa zabawa do rana w jedym z krakowskich klubów!
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four