zobacz swój koszyk 0

Kraków - PAKIET LAS VEGAS

Oto pomysł na panieński w Krakowie. Specjalnie dla Was połączyliśmy w tańszy pakiet Wasze ulubione atrakcje w Krakowie. Wieczór w Kasynie + Panieńska Limuzyna. 

Zaczynamy od spotkania z opiekunem w okolicy kasyna, gdzie każda z Was dostanie żetony o wartości 40 PLN dla każdej obecnej uczestniczki wieczoru panieńskiego + 2 welcome drinki. Gdy już wygracie nieprzyzwoitą sumę pieniędzy lub spłuczecie się do cna* - imprezy ciąg dalszy. Z kasyna nasza luksusowa limuzyna zabierze Was na godzinną przejażdżkę po centrum Krakowa. W limuzynie będzię czekał na Was szampan w cenie, możecie też zabrać własny alkohol i muzykę.

Po przejażdżce limuzyną odstawimy Was na rynek, a nasz niezastąpiony opiekun zabierze Was do jednego z krakowskich klubów muzycznych, gdzie będziecie bawiły się do rana za wygraną w kasynie.  Do wyboru: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależą od dostępności.

Może być Was mniej - wtedy wyjdzie ciut więcej na osobę lub więcej - nasze limuzyny zabierają nawet do 18 osób.

Podczas wizyty w kasynie, przejażdżki limuzyną oraz w klubie wszystkim jak zwykle zajmie się nasz sympatyczny opiekun, abyście Wy nie musiały się niczym martwić. Pamiętaj by do kasyna wziąć dowód osobisty.

*Pamiętaj. Kasyno szkodzi. Nie namawiamy Was do hazardu! Nie możemy też pokazać Wam w tym miejscu zdjęć z kasyna ponieważ nie promujemy ani nie reklamujemy publicznie ani kasyna, ani hazardu.

Cena zawiera

  • wizyta w najlepszym kasynie w centrum Krakowa
  • bilet wstępu do kasyna
  • żetony o wartości 40 PLN dla każdej uczestniczki  + 2 x welcome drink dla każdej uczestniczki
  • godzinna przejażdżka limuzyną
  • butelka wina musującego na pokładzie limuzyny
  • wejście do klubu z naszej listy 
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four