zobacz swój koszyk 0

Kraków - CHIPPENDALE SHOW

Nasz ekskluzywny pakiet Chippendale Show to gwarancja niekończącej się zabawy, elegancji i chwil pełnych emocji na waszym wieczorze panieńskim!

Każda z Was otrzyma aż dwa wyśmienite drinki (do wyboru: Mojito, Sex on the Beach lub Cosmopolitan), jeden kieliszek prosecco oraz dwa szoty wódki, zapewniając idealny balans między elegancją a szczyptą szaleństwa. Do tego przekąski w formie deski serów, wędlin i pieczywa, które podkreślą smaki i stworzą doskonałe tło dla wyjątkowych chwil spędzonych w gronie najbliższych przyjaciółek.

I w końcu główna atrakcja tego wieczoru...przystojny tancerz! Ekscytujący pokaz tańca erotycznego, który porwie Wasze zmysły i wprowadzi do atmosfery pełnej namiętności.
 

Cena zawiera

  • rezerwacja sali w lokalu w centrum Krakowa
  • 2 drinki (do wyboru), 1 kieliszek prosecco oraz 2 szoty wódki dla każdej uczestniczki
  • deska przekąsek (sery, wędliny, pieczywo itd.)
  • prywatny występ profesjonalnego tancerza erotycznego (ok. 20 minut)
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.