zobacz swój koszyk 0

Kraków - KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM

Nasz sprawdzony pakiet w klubie z tancerzem erotycznym. Najlepszy w Krakowie tancerz wystąpi tylko dla Was! Do tego stolik/loża w modnym klubie, VIP room na czas występu tancerza erotycznego, a do pierwszego zamówienia welcome shot dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego.

To wszystko w obecności niezastąpionego opiekuna, który wszystkim się zajmie na miejscu tak byś Ty nie musiała się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP!  

Kluby z którymi współpracujemy to: Amnesia, Rin, B4, Totu. Ostateczny wybór klubu oraz miejsce występu tancerza zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.  

VIP room na całą noc w każdym z tych miejsc kosztuje kilka tysięcy złotych, my mamy dla Was promocyjną opcje w cenię 890PLN!
 
Jeśli chcecie spędzić cały wieczór, nie tylko występ w VIP roomie, zaznaczcie tę opcje wybierając ją z dodatków poniżej.

Zastanawiacie się jak dojechać do klubu? Dodajcie jeszcze do Waszego zamówienia jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn!

Cena zawiera

  • wejście VIP do klubu
  • welcome shot
  • rezerwacja stolika
  • VIP room na czas występu tancerza
  • występ profesjonalnego tancerza erotycznego w VIP roomie - około 20-30 minut
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four