zobacz swój koszyk

Kraków - KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM

Nasz sprawdzony pakiet w klubie z tancerzem erotycznym. Najlepszy w Krakowie striptizer wystąpi tylko dla Was! Do tego stolik/loża w modnym klubie, VIP room na czas występu tancerza erotycznego, a na stoliku welcome shot dla każdej z uczestniczek wieczoru panieńskiego.

To wszystko w obecności niezastąpionego opiekuna, który wszystkim się zajmie na miejscu tak byś Ty nie musiała się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP!  

Kluby z którymi współpracujemy to: Amnesia, Rin, B4, Totu. Ostateczny wybór klubu oraz miejsce występu tancerza zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie.  

VIP room na całą noc w każdym z tych miejsc kosztuje kilka tysięcy złotych, my mamy dla Was promocyjną opcje w cenię 890PLN!
 
Jeśli chcecie spędzić cały wieczór, nie tylko występ striptizera w VIP roomie, zaznaczcie tę opcje wybierając ją z dodatków poniżej.

Zastanawiacie się jak dojechać do klubu? Dodajcie jeszcze do Waszego zamówienia jedną z naszych ekskluzywnych limuzyn!

Cena zawiera

  • wejście VIP do klubu
  • welcome shot
  • rezerwacja stolika
  • VIP room na czas występu tancerza
  • występ profesjonalnego tancerza erotycznego w VIP roomie - około 15-20 minut
  • sympatyczny opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.