zobacz swój koszyk

Kraków - LEJDIS NIGHT-CLUBBING

Jeśli szukasz klubu na wieczór panieński w Krakowie, Lejdis Night Clubbing to najlepsze kluby w Krakowie z przewodnikiem, bez oczekiwania w kolejce. Dodatkowo w cenie wejście i shoty.

Klimatyczny lounge pub i 3 kluby jednego wieczoru, do wyboru -  Totu, Coco, Shakers, Baccarat (samo wejście), Frantic, Four, B4, Gorączka,The Point. Choice...etc. Listę klubów uzupełniamy na bieżąco - zapytaj o najciekawsze opcje w wybranym terminie.

Na rozgrzewkę elegancki lounge pub ( możecie ominąć ten punkt programu jeśli wolicie spotkać się później i od razu pójść do klubów) , a nastepnie runda po 3 najlepszych krakowskich klubach. W każdym klubie VIP wstęp ( bez kolejki) i welcome shot w cenie. Wszystkiego jak zwykle dopilnuje nasz sympatyczny imprezowy opiekun, abyś wraz ze swoimi przyjaciółkami mogła się zrelaksować i nie musiała przejmować organizacją.

W ostatnim klubie możecie zostać do woli. Nie musicie iść do wszystkich miejsc - oczywiście możecie bez ograniczeń zostać w klubie który Wam odpowiada, a nawet pójść do czwartego klubu BEZ ŻADNYCH DOPŁAT,  jeśli tylko starczy Wam czasu i energii. Jesteśmy elastyczni. 

Wszystkie kluby na wieczór panieński są w granicach spaceru - żadnych taksówek. 
Za dużo chodzenia? Sprawdź nasz PAKIET VIP z występem tancerza. 

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubie
  • wstęp do 3 topowych krakowskich klubów
  • wejście VIP do klubów - bez czekania w kolejce
  • loże w klubie w zależności od dostępności
  • 3 x welcome shot ( po 1 dla każdej uczestniczki w każdym klubie)
  • sympatyczny przewodnik - opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze.