zobacz swój koszyk 0

Kraków - LEJDIS NIGHT-CLUBBING

Jeśli szukasz klubu na wieczór panieński w Krakowie, Lejdis Night Clubbing to najlepsze kluby w Krakowie z przewodnikiem, bez oczekiwania w kolejce. Dodatkowo w cenie wejście, rezerwacja stolika i shoty.

Klimatyczny lounge pub i 3 kluby jednego wieczoru, do wyboru -  FFour, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, AlternatywyListę klubów uzupełniamy na bieżąco - zapytaj o najciekawsze opcje w wybranym terminie.

Na rozgrzewkę elegancki lounge pub (możecie ominąć ten punkt programu jeśli wolicie spotkać się później i od razu pójść do klubów), a nastepnie runda po 3 najlepszych krakowskich klubach. W każdym klubie VIP wstęp (bez kolejki) i welcome shot do pierwszego zamówienia. Wszystkiego jak zwykle dopilnuje nasz sympatyczny imprezowy opiekun, abyś wraz ze swoimi przyjaciółkami mogła się zrelaksować i nie musiała przejmować organizacją.

W ostatnim klubie możecie zostać do woli. Nie musicie iść do wszystkich miejsc - oczywiście możecie bez ograniczeń zostać w klubie który Wam odpowiada, a nawet pójść do czwartego klubu BEZ ŻADNYCH DOPŁAT,  jeśli tylko starczy Wam czasu i energii. Jesteśmy elastyczni. 

Wszystkie kluby na wieczór panieński są w granicach spaceru - żadnych taksówek. 
Za dużo chodzenia? Sprawdź nasz PAKIET VIP z występem tancerza. 

Cena zawiera

  • rezerwacje w pubie
  • wstęp do 3 topowych krakowskich klubów
  • wejście VIP do klubów - bez czekania w kolejce
  • 3 x welcome shot (po 1 dla każdej uczestniczki w każdym klubie)
  • sympatyczny przewodnik - opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four