zobacz swój koszyk 0

Kraków - WYNAJEM ŁODZI VIP

Wynajmij najpiękniejszą łódź w Krakowie na niezapomniany wieczór panieński. Wynajem łodzi na godzinny rejs po Wiśle dla grup do 47 uczestników, w asyście imprezowego opiekuna.

PRZYKŁADOWY SCENARIUSZ : Spotkanie pod Wawelem i krótki spacer do najbardziej eleganckiej łodzi w Krakowie. Zapomnij o spartańskich warunkach na wodzie które oferują inne jednostki. Nasza łódź nie znosi kompromisów. 

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku znajdziecie skórzane kanapy, granity, marmury, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, TV, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka i eleganckie WC.
Na pokład statku możecie przynieść własną muzykę i napoje (za opłatą korkową) na ten wspaniały wieczór panieński. 

Zapewniamy pełną prywatność - łódź wynajmowana jest na wyłączność.


W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Krakowa. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. Żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru panieńskiego.

W cenie imprezy jest nasz sympatyczny imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się organizacją.


Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, sprawdź też opcję luksusową wynajmu łodzi w Krakowie ze striptizerem, DJ-em i eleganckim posiłkiem na pokładzie. 

Ekskluzywna łódź na wieczór panieński w Krakowie tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Cena zawiera

  • Godzinny rejs statkiem po Wiśle 
  • Podczas rejsu max 47 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie kablem z telefonów lub laptopa
  • Możliwość wniesienia własnych napoi (korkowe 40 PLN/os)
  • Miejsce do palenia
  • Imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

rejs-statkiem-krakow
550 PLN/dodatek
DODATKOWE 30 MINUT REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.


rejs-statkiem-krakow
1090 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA REJSU
Zamów z wyprzedzeniem. Przedłużenie rejsu na miejscu nie zawsze jest możliwe.

open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR 1H
Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: piwo, wódka oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki