zobacz swój koszyk

Kraków - WYNAJEM ŁODZI VIP

Wynajmij najpiękniejszą łódź w Krakowie na niezapomniany wieczór panieński. Wynajem łodzi na godzinny rejs po Wiśle dla grup do 12 uczestników, w asyście imprezowego opiekuna.

PRZYKŁADOWY SCENARIUSZ : Spotkanie pod Wawelem i krótki spacer do najbardziej eleganckiej łodzi w Krakowie. Zapomnij o spartańskich warunkach na wodzie które oferują inne jednostki. Nasza łódź nie znosi kompromisów. 

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku znajdziecie skórzane kanapy, granity, marmury, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, TV, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka i eleganckie WC.
Na pokład statku możecie przynieść własną muzykę i alkohol na ten wspaniały wieczór panieński. 

Zapewniamy pełną prywatność - łódź wynajmowana jest na wyłączność.


W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Krakowa. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. Żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru panieńskiego.

W cenie imprezy jest nasz sympatyczny imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się organizacją.


Nasza łódź pomieści nawet 30 imprezowiczek, z tym że w takim wypadku impreza odbędzie się w porcie.
Ze względów bezpieczeństwa nasza łódź może wypłynąć z 12 uczestnikami wieczoru panieńskiego.

Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, sprawdź też opcję luksusową wynajmu łodzi w Krakowie ze striptizerem, DJ-em i eleganckim posiłkiem na pokładzie. 

Ekskluzywna łódź na wieczór panieński w Krakowie tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Cena zawiera

  • Godzinny rejs statkiem po Wiśle 
  • Podczas rejsu max 12 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie kablem z telefonów lub laptopa
  • Możliwość zabrania na pokład własnego alkoholu
  • Miejsce do palenia
  • Imprezowy opiekun grupy
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
29 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub