zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński w Krakowie? Sprawdź tę opcję z tancerzem i eleganckim klubem. Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem którego możesz już teraz wybrać z naszego profilu na FB Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego. Bezstresowo.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Tobie dużo pracy i nerwów. Rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne i bardzo częste sytuacje.

U nas nie ma tego problemu. Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was limuzynę o odpowiedniej ilości miejsc. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 17 (!) imprezowiczek. Jest Was jeszcze więcej?  Przewieziemy Was Party Busem - jednym słowem obsłużymy grupę każdej wielkości.

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marki Lincoln (8 os), Crysler (10 os), Hummer (11-17 os). Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort.  Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jeden "szampan" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnego alkoholu, własną muzykę, balony, ozdoby i szaleć do woli.

W cenie atrakcji jest wejście do klubu na Rynku, welcome shot dla każdej z Was i rezerwacja stolika. 

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna na panieński w Krakowie na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w Krakowie
  • elegancki szofer
  • występ tancerza na pokładzie - około 20 minut.
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz muzyki ( MP3/CD)
  • VIP wejście do klubu - bez kolejki
  • imprezowy opiekun grupy
  • welcome shot w klubie
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.