zobacz swój koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński w Krakowie? Sprawdź tę opcję z tancerzem i eleganckim klubem. Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą limuzyny i przystojnym tancerzem którego możesz już teraz wybrać z naszego profilu na FB Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego. Kluby z którymi współpracujemy to: Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy.
Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Tobie dużo pracy i nerwów. Rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża. W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom, które nie zrezygnowały, że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby". To nieprzyjemne i bardzo częste sytuacje.

U nas nie ma tego problemu. Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was limuzynę o odpowiedniej ilości miejsc. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 18 (!) imprezowiczek. Jest Was jeszcze więcej? Przewieziemy Was
Party Busem - jednym słowem obsłużymy grupę każdej wielkości.

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marki Lincoln (8 os), Chrysler (10 os), Hummer (14 os), Ford (14 os), Cadillac (18 os). Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort. Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jedno wino musujące dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnych napoi, własną muzykę, balony, ozdoby i szaleć do woli.

W cenie atrakcji jest wejście do klubu na Rynku. 

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna na panieński w Krakowie na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w Krakowie
  • elegancki szofer
  • występ tancerza na pokładzie - około 20 minut.
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi u oraz muzyki ( MP3/CD)
  • VIP wejście do klubu - bez kolejki
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


limuzyna-krakow-wieczor-panienski
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four