zobacz swój koszyk

Kraków - LIMUZYNA HUMMER + KLUB

Podjedźcie pod klub w Krakowie ekskluzywną, długą limuzyną hummer. Zafundujcie sobie wieczór panieński z prawdziwego zdarzenia. Do Waszej dyspozycji najdłuższe w Krakowie, megawygodne, najdroższe i najbardziej luksusowe limuzyny na wieczory panieńskie! 
W cenie elegancki szofer, godzinna przejażdżka i 2 butelki szampana. Do limuzyny na wieczór panieński możecie przynieść też własny alkohol i muzykę.


Po przejażdżce wielką limuzyną hummer - wstęp do klubu i rezerwacja loży, a na miejscu powitalny shot dla każej z Was (w zależności od klubu).

Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. W niektórych klubach nasze grupy z opiekunem wchodzą do loży VIP jeśli jest wolna, ale jest to dodatkowy bonus, którego nie możemy w tej cenie obiecać.

W limuzynie hummer i klubie na wieczorze panieńskim wszystkim zajmie się jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który zadba o poprawny przebieg imprezy - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo!

Kolejna godzina jazdy limuzyną hummer po centrum Krakowa to +850 PLN. Powiedzcie wcześniej jeśli planujecie dłuższą przejażdżkę. Na miejscu w weekend może już nie być takiej opcji - nasze limuzyny są bardzo polularne.

Cena zawiera

  • ekskluzywna limuzyna HUMMER na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w Krakowie
  • elegancki szofer
  • 2 szampany
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wejście do klubu
  • rezerwacja loży w klubie
  • powitaly shot
  • imprezowa opiekunka
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.rozowy-hummer-warszawa
590 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to dla Was za mało? Dodaj kolejną w obniżonej cenie i nie przejmuj się czasem.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four


wieczor-panienski-trojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.