zobacz swój koszyk 0

Kraków - LIMUZYNA HUMMER + KLUB

Podjedźcie pod klub w Krakowie ekskluzywną, długą limuzyną hummer. Zafundujcie sobie wieczór panieński z prawdziwego zdarzenia. Do Waszej dyspozycji najdłuższe w Krakowie, megawygodne i najbardziej luksusowe limuzyny hummer na wieczory panieńskie! 
W cenie elegancki szofer, godzinna przejażdżka i 2 butelki wina musującego. Do limuzyny na wieczór panieński możecie przynieść też własne napoje i muzykę.


Po przejażdżce wielką limuzyną hummer - wstęp do klubu.

Kluby, z którymi współpracujemy to: 
Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. W niektórych klubach nasze grupy z opiekunem wchodzą do loży VIP jeśli jest wolna, ale jest to dodatkowy bonus, którego nie możemy w tej cenie obiecać.

W limuzynie hummer i klubie na wieczorze panieńskim wszystkim zajmie się jak zwykle nasz sympatyczny opiekun, który zadba o poprawny przebieg imprezy - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo!

Nasza najdłuższa limuzyna hummer zmieście 18 uczestniczek  wieczoru panieńskiego!


Powiedzcie wcześniej jeśli planujecie dłuższą przejażdżkę (dodatkowa godzina). Na miejscu w weekend może już nie być takiej opcji - nasze limuzyny są bardzo polularne. Na miejscu w weekend może już nie być takiej opcji - nasze limuzyny są bardzo polularne.

Cena zawiera

  • ekskluzywna limuzyna HUMMER na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w Krakowie
  • elegancki szofer
  • 2 x wino musujące
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


rozowy-hummer-warszawa
790 PLN/dodatek
HUMMER - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy hummerem to dla Was za mało? Dodaj kolejną w obniżonej cenie i nie przejmuj się czasem.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.