zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KLUB - PAKIET VIP Z TANCERZEM

Stanie w kolejkach do warszawskich klubów i przeprawy z selekcjonerami przyprawiają Cię o ciarki? Walka przy barze przypomina Ci czasy PRLu? A na koniec tego poszukiwanie stolika, żebyście z koleżankami mogły spokojnie napić się drinka i potańczyć? 

Nasz Pakiet VIP jest idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy. Proponujemy Wam bezkolejkowe wejścia VIP do klubu, rezerwacje loży lub sal VIP oraz wcześniej opłacone napoje. A wszystko po to, abyście Wy mogły się zająć świetną zabawą, zostawiając organizację tego wyjątkowego wieczoru panieńskiego NAM.

Wieczór VIP w klubie Bank

Darmowe i bezproblemowe wejście VIP, rezerwacją wygodnej loży przy samym parkiecie lub VIP roomu (dodatkowa opłata). W cenie również 2 x 0,7 wódki KETEL ONE oraz softy.
 

Wieczór VIP w klubie Capitol

Bez kolejowe wejście VIP, rezerwacja sali VIP lub części teatralnej klubu na czas występu tancerza specjalnie dla Was. W cenie również 1 x butelka 0,5 l Absoluta oraz softy.

Specjalnym elementem wieczoru będzie mega seksowny występ jednego z naszych boskich tancerzy. Występ trwa około 20-30 minut. Może Was odwiedzić seksowny policjant, strażak, kowboj lub gentelman!

Jak zwykle zajmie się Wami nasz przesympatyczny, imprezowy opiekun, abyście nie musiały się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP! 

Cena zawiera

  • VIP wejście do klubu
  • rezerwacja VIP roomu na czas erotycznego show 
  • przedpłacone drinki
  • 20-minutowy show jednego z naszych boskich tancerzy
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.