zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KLUB - PANIEŃSKI PAKIET VIP

Stanie w kolejkach do klubu i zmagania z selekcjonerem przyprawia Cię o ciarki? Walka przy barze przypomina Ci czasy PRL-u? A na koniec tego poszukiwanie stolika, żebyście mogły napić się, porozmawiać i potańczyć bez obawy o Wasze rzeczy i drinki? 
 
Nasz Pakiet VIP jest idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy. Proponujemy Wam bezkolejkowe wejścia VIP do klubu, rezerwacje loży lub stolika oraz 100 zł na osobę do wydania na barze!
A wszystko po to, abyście Wy mogły się zająć świetną zabawą, organizację zostawiając nam w ten wyjątkowy wieczór w klubie.

Wspolpracujemy z najlepszymi klubami muzycznymi w stolicy! Są to min. Bank, Capitol, Room 13. 

Oczywiście podczas wieczoru panieńskiego w klubie zajmie się Wami nasz przesympatyczny, imprezowy opiekun, abyście tej wyjątkowej nocy nie musiały się niczym martwić.
 
Jeśli jesteście zainteresowane dodaniem tancerza, sprawdźcie opcje KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM.

Cena zawiera

  • bezkolejkowe wejście VIP do klubu 
  • rezerwacja loży lub stolika tylko dla Was na całą noc
  • 100 PLN do wydania na barze na głowę 
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.