zobacz swój koszyk 0

Warszawa - KLUB - PANIEŃSKI PAKIET VIP

Stanie w kolejkach do klubu i zmagania z selekcjonerem przyprawia Cię o ciarki? Walka przy barze przypomina Ci czasy PRL-u? A na koniec tego poszukiwanie stolika, żebyście mogły napić się, porozmawiać i potańczyć bez obawy o Wasze rzeczy i drinki? 
 
Nasz Pakiet VIP jest idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy. Proponujemy Wam bezkolejkowe wejścia VIP do klubu, rezerwacje loży lub sal VIP oraz wcześniej opłacony i podane do stolika napoje. A wszystko po to, abyście Wy mogły się zająć świetną zabawą, organizację zostawiając nam w ten wyjątkowy wieczór w klubie.

Wieczór VIP w klubie XOXO
Darmowe i bezproblemowe wejście VIP, rezerwacja wygodnej loży lub stolika. W cenie również 2 x 0,7 Finlandii oraz 2 x litr soft.  

Wieczór VIP w klubie Bank
Darmowe i bezproblemowe wejście VIP, rezerwacja wygodnej loży przy samym parkiecie lub VIP roomu (dodatkowa opłata). W cenie również 2 butelki 0,7 Absoluta oraz 16 softów (przykładowa ilość dla 10-osobowej grupy).  
 
Wieczór VIP w klubie Capitol
Bez kolejowe wejście VIP, rezerwacja stolika na parterze klubu blisko parkietu lub VIP roomu (dodatkowa opłata). W cenie również butelka 0,7 Absoluta oraz softy, a także wybrany welcome drink dla każdej z Pań.
 
Oczywiście podczas wieczoru panieńskiego w klubie zajmie się Wami nasz przesympatyczny, imprezowy opiekun, abyście tej wyjątkowej nocy nie musiały się niczym martwić.
 
Jeśli jesteście zainteresowane dodaniem tancerza, sprawdźcie opcje KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM.

Cena zawiera

  • bezkolejkowe wejście VIP do klubu 
  • rezerwacja loży lub VIP ROOMU tylko dla Was
  • przedpłacony drinki
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
790 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.limuzyna-wynajem
99 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.