zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PAKIET SUPER LUX - KOLACJA, TANCERZ, LIMUZYNA

Specjalnie dla Pań spragnionych mocnych wrażeń stworzyliśmy pakiet, który na pewno je zadowoli. Zamknęliśmy w nim Wasze ulubione atrakcje kolacje, tancerza erotycznego i przejażdżkę limuzyną! A żeby dołożyć na tort wisienkę - ostro przycięliśmy jego cenę. Wszystko czego pragną kobiety podczas jednego wieczoru panieńskiego - znakomite jedzenie, nieprzyzwoicie przystojny facet i prywatny szofer w limuzynie ;)

Start w modnej restauracji w centrum miasta. Dla każdej z Pań pyszna kolacja (do wyboru - danie mięsne, rybne bądź wegetariańskie) + 2 kieliszki wina na rozgrzewkę. Po kolacji deser w postaci naszego superseksownego tancerza erotycznego.

Z restauracji odbierze Was nasza limuzyna i zabierze na godzinną przejażdżkę po centrum. Szofer odwiezie Was dokąd tylko zechcecie ( na terenie Warszawy. )

Wszystkim jak zwykle zajmie się nasz sympatyczny opiekun, abyście Wy nie musiały się niczym martwić i celebrować wieczór panieński podczas kolacji z tancerzem oraz w luksusowej limuzynie!

Chcecie się bawić dalej? Nie wracacie do domu przed świtem? W tej sytuacji idealnie sprawdzi się nasz KLUB PANIEŃSKI - PAKIET VIP. Limuzyna odwiezie Was pod same drzwi klubu!

Cena zawiera

  • kolacja w modnej restauracji w centrum miasta
  • 20-minutowy występ tancerza erotycznego w oddzielnym VIP roomie
  • godzinna przejażdżka ekskluzywną limuzyną po centrum Warszawy 
  • butelka wina musującego w limuzynie
  • sympatyczny opiekun

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


limuzyna-na-panienskie-warszawa
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy limuzyną to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.