zobacz swój koszyk 0

Warszawa - WARSZAWSKI NIGHTLIFE

Esencja najlepszego, co Warszawa ma do zaoferowania na wyjątkowy wieczór panieński. Klimatyczny pub (po shocie dla każdej osoby) i 2 kluby jednego wieczoru. Jeżeli będziecie chciały możemy Was zabrać do jeszcze jednego pubu.
 
Na rozgrzewkę parę drinków w pubie, potem runda po najlepszych klubach, a w każdym wstęp i drink w cenie. Bez stresu na bramce i zbędnego zawracania sobie głowy podczas Waszego wyjątkowego wieczoru panieńskiego!
 
Cały wieczór zaplanowany specjalnie pod kątem Twojej grupy i podany na tacy tak, abyś wraz ze swoimi przyjaciółkami mogła się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawiła naszej sympatycznej opiekunce. W ostatnim klubie możecie do rana świętować panieńskie Waszej koleżanki!
 
Za dużo chodzenia? Sprawdźcie naszą równie popularną atrakcje KLUB PNIEŃSKI - PAKIET VIP!
 

Cena zawiera

  • rezerwacja w pubie/pubach
  • free shot w pubie
  • wstęp do klubów
  • welcome drink x 2
  • czas trwania – około 5 godzin
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


limuzyna-wynajem
69 PLN/os.
min. 10 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.