zobacz swój koszyk 0

Warszawa - TANCERZ WIECZOROWĄ PORĄ

Elegancki, wysportowany, szarmancki i diabelnie przystojny tancerz.

Na Twojej imprezie, wieczorze panieńskim w hotelu, w restauracji, party busie, łodzi lub w domu*. Tancerz wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji około 15 minutowe show.

Dzięki naszemu tancerzowi ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci Waszej Panny Młodej i jej koleżanek.

Pokaz tancerza polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Cała aranżacja jest wykonana bardzo kulturalnie i zmysłowo, a Panna Młoda jest cały czas traktowana jak księżniczka przez naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza.

Po pokazie artystycznym tancerz przebiera się w 'normalne' ubranie i w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas. W tym czasie można z tancerzem potańczyć, porozmawiać.

*W przypadku dojazdu tancerza do mieszkania znajdującego się poza granicami centrum Warszawy naliczana jest dodatkowa opłata.

Disclaimer : nie świadczymy usług innych niż taniec.

Cena zawiera

  • profesjonalny tancerz
  • prawdziwe show trwające około 15-20 minut we wskazanym przez Was miejscu
  • niezapomniane wrażenia

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.