zobacz swój koszyk 0

Warszawa - TANCERZ EROTYCZNY

Elegancki, wysportowany, szarmancki i diabelnie przystojny tancerz erotyczny.

Na Twojej imprezie, wieczorze panieńskim w hotelu, w restauracji, party busie, łodzi lub w domu*. Tancerz erotyczny wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji około 15 minutowe show.

Dzięki naszemu tancerzowi erotycznemu ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci Waszej Panny Młodej i jej koleżanek.

Pokaz tancerza erotycznego polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Cała aranżacja jest wykonana bardzo kulturalnie i zmysłowo, a Panna Młoda jest cały czas traktowana jak księżniczka przez naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego.

Po pokazie artystycznym tancerz erotyczny przebiera się w 'normalne' ubranie i w miarę możliwości zostaje na imprezie jeszcze jakiś czas. W tym czasie można z tancerzem erotycznym potańczyć, porozmawiać.

*W przypadku dojazdu tancerza erotycznego do mieszkania znajdującego się poza granicami centrum Warszawy naliczana jest dodatkowa opłata.

Cena zawiera

  • profesjonalny tancerz erotyczny
  • prawdziwe show trwające około 15-20 minut we wskazanym przez Was miejscu
  • niezapomniane wrażenia

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
649 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
DODATKOWY TANCERZ
Zamów show kolejnego tancerza w promocyjnej cenie.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.