zobacz swój koszyk 0

Kraków - SZKOLNY PARTY BUS + KLUB+TANCERZ

Szkolny Party Bus w Krakowie - wieczór panieński w mocno amerykańskim stylu. W pakiecie seksowny tancerz, imprezowy przewodnik i wejściówki do klubu. A ponadto mega imprezowe wnętrze: miękkie skórzane kanapy, przyciemniane szyby, 2 ekrany plazmowe i podświetlane barki, podświetlana podłoga i sufit, neony i stroboskopy, 2 świetlne imitacje kominka, profesjonalne nagłośnienie o mocy 600 watt oraz odtwarzacz DVD i MP3, a także rura do tańca. 

Na pokład Party Busa możecie zabrać własny alkohol i muzykę. 

Koniec kursu pod najlepszym klubem w Krakowie w ścisłym centrum. Tam Wasz imprezowy opiekun zaprowadzi Was bez kolejki do środka.

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 18 uczestników - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo podróżuje aż 30 imprezowiczek.
 

Krakowski Szkolny Party Bus jest bardzo popularny, szczególnie w sobotnie wieczory, więc jeśli chcesz go mieć na Waszej imprezie, zarezerwuj termin jak najwcześniej. 

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca w Krakowa
  • imprezowy opiekun grupy- bezstresowo!
  • Szkolny Party Bus z kierowcą na godzine
  • występ tancerza 
  • możecie mieć własny alkohol
  • wejście do klubu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


catering
109 PLN/os.
min. 10 os.
CATERING

Na mały i duży głód oraz urozmaicenie Waszej imprezki proponujemy najlepszy catering w mieście. Do wyboru: fingerfood, polskie tradycyjne menu w nowej odsłonie i menu na biesiadę grillową. Zapytaj o szczegóły.