zobacz swój koszyk

Kraków - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Limuzyna na panieński w Krakowie to pomysł więcej niż dobry. Szofer otwierający drzwi do limuzyny, zapierające dech w piersiach widoki Rynku nocą i kieliszek szampana w ręku? Z nami jest to możliwe. Ta noc należy do Was! Mamy dla Was nowiutką i ekskluzywną limuzynę - najnowsze modele Chryslera oraz Lincolna - spójrz tylko na zdjęcia jaki jest piękny.  

A za kierownicą limuzyny elegancki szofer.

Im Was więcej, tym dłuższa limuzyna.

Jedno wino mususjące otrzymacie od nas w prezencie. Możecie dodać pakiet alko lub przynieść więcej własnego alkoholu i szaleć do woli. 

Limuzyna odbierze Was i wysadzi tam, gdzie chcecie w granicach Krakowa, dojazd poza miasto za niewielką dopłatą. W limuzynie zmieści się maksymalnie 9 imprezowiczek. Powyżej tej liczby lepiej pomyśl o limuzynie hummer.

Po przejażdżce - wstęp do klubu i rezerwacja loży GRATIS, a na miejscu powitalny shot dla każdej z Was. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym dniu.

Jeśli nie potrzebujesz klubu i shota - będzie jeszcze o 10 PLN/os. taniej - kliknij poniżej, zarezerwuj wstępnie termin już teraz (wszystkie grupy chcą piątek lub sobotę wieczór, więc im szybciej to zrobisz tym większa szansa na dostępność limuzyny). Kolejna godzina to +490 PLN.

Możesz też dodać striptizera za +540 PLN/grupę na pikantny biforek w domu. Sprawdź naszą galerię tancerzy na FB .

Cena zawiera

  • ekskluzywna długa limuzyna na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Krakowa
  • elegancki szofer
  • szampan
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i podłączenia muzyki
  • wejście do klubu
  • loża + welcome shot 
 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four


wieczor-panienski-trojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.