zobacz swój koszyk 0

Kraków - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Limuzyna na panieński w Krakowie to pomysł więcej niż dobry. Szofer otwierający drzwi do limuzyny, zapierające dech w piersiach widoki Rynku nocą i kieliszek szampana w ręku? Z nami jest to możliwe. Ta noc należy do Was! Mamy dla Was nowiutką i ekskluzywną limuzynę - najnowsze modele Chryslera, Lincolna oraz Cadillaca - spójrz tylko na zdjęcia jakie są piękne.  

A za kierownicą limuzyny elegancki szofer.

Im Was więcej, tym dłuższa limuzyna.

Jedno wino mususjące otrzymacie od nas w prezencie. Możecie dodać pakiet alko lub przynieść więcej własnych napoi i szaleć do woli. 

Limuzyna odbierze Was i wysadzi tam, gdzie chcecie w granicach Krakowa, dojazd poza miasto za niewielką dopłatą. W limuzynie zmieści się maksymalnie 9 imprezowiczek. Powyżej tej liczby lepiej pomyśl o limuzynie hummer.

Po przejażdżce - wstęp do klubu GRATIS. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym dniu.

Jeśli nie potrzebujesz klubu i shota - będzie jeszcze o 10 PLN/os. taniej - kliknij poniżej, zarezerwuj wstępnie termin już teraz (wszystkie grupy chcą piątek lub sobotę wieczór, więc im szybciej to zrobisz tym większa szansa na dostępność limuzyny). Kolejna godzina to +490 PLN.

Możesz też dodać tancerza za +540 PLN/grupę na pikantny biforek w domu. Sprawdź naszą galerię tancerzy na FB .

Cena zawiera

  • ekskluzywna długa limuzyna na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Krakowa
  • elegancki szofer
  • wino musujące
  • możliwość wniesienia własnych napoi i podłączenia muzyki
  • wejście do klubu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


limuzyna-krakow-wieczor-panienski
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Dodaj kolejną godzinę jazdy, przedłuż Waszą imprezę i nie martw się czasem.



porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.