zobacz swój koszyk

Kraków - PARTY BUS Z TANCERZEM + KLUB

Party Bus w Krakowie z przystojnym tancerzem na pokładzie to pomysł na panieński w Krakowie w wersji exclusive. Wyposażony w przyciemniane szyby, klubowe kanapy, doskonałe nagłośnienie, przemiłą obsługę oraz rurkę do tańca dla Was i przystojnego tancerza (w cenie występ 3 piosenki - około 15-20 minut) 

Niewątpliwym atutem naszego Party Busa jest to, że możecie zabrać ze sobą ulubiony alkohol, przekąski, płyty lub pendrive z muzyką. 

W Party Busie jak zwykle będzię wam towarzyszył nasz imprezowy opiekun, który wszystkiego dopilnuje  - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo! 

Party Bus odbierze Was z dowolnego miejsca w Krakowie na 1,5 godzinną przejażdżkę i wysadzi pod jednym z krakowskich klubów (darmowy wstęp, loża + shot dla każdej uczestniczki)

Kluby, z którymi współpracujemy to m.in: Four, Coco, Amnesia, Rin, Społem Dexul, B4, U Louisa, Discopub. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. 

Nawet jeśli jest Was więcej, zapłacicie maksymalnie za 20 osób i ani złotówki więcej. Nasz system automatycznie wyliczy wasz rabat. W Party Busie zmieści się maksymalnie 31 imprezowiczek.

Imprezowy Party Bus jest bardzo popularny, szczególnie w sobotnie wiecory, więc jeśli chcesz go mieć na swojej imprezie, zarezerwuj wstępnie termin  jak najwcześniej.

Cena zawiera

  • Imprezowy Party Bus na Wasz wieczór panieński
  • 1,5-godzinny przejazd po Krakowie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • profesjonalne nagłośnienie
  • wstęp do klubu i rezerwacja loży
  • powitalny shot dla każdej z Was 
  • sympatyczny opiekun grupy
  • tancerz na pokładzie
  • opcja dodania kolejnego tancerza
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.imprezowy-autobus-krakow-wieczor-panienski
890 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i czerp jeszcze więcej przyjemności z jazdy Party Busem.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four