zobacz swój koszyk 0

Kraków - PARTY BUS Z TANCERZEM + KLUB

Party Bus w Krakowie z przystojnym tancerzem na pokładzie to pomysł na panieński w Krakowie w wersji exclusive. Wyposażony w klubowe kanapy, lasery, doskonałe nagłośnienie oraz lustrzane panele sufitowe. Niewątpliwym atutem naszego Party Busa jest to, że możecie zabrać ze sobą ulubione napoje, przekąski oraz podłączyć się z własną muzyką. 

W Party Busie jak zwykle będzię Wam towarzyszył nasz imprezowy opiekun, który wszystkiego dopilnuje  - tak, abyś Ty nie musiała się niczym martwić i mogła pobawić się z koleżankami... bezstresowo! 

Party Bus odbierze Was z dowolnego miejsca w Krakowie na 1-godzinną przejażdżkę i wysadzi pod jednym z krakowskich klubów 
Kluby, z którymi współpracujemy to m.in: Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. 

Nawet jeśli jest Was więcej, zapłacicie maksymalnie za 20 osób i ani złotówki więcej. Nasz system automatycznie wyliczy wasz rabat. W Party Busie zmieści się maksymalnie 25 imprezowiczek.

Imprezowy Party Bus jest bardzo popularny, szczególnie w sobotnie wieczory, więc jeśli chcesz go mieć na swojej imprezie, zarezerwuj wstępnie termin  jak najwcześniej.

Cena zawiera

  • Imprezowy Party Bus na Wasz wieczór panieński
  • 1-godzinny przejazd po Krakowie
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • profesjonalne nagłośnienie
  • wstęp do klubu 
  • sympatyczny opiekun grupy
  • tancerz erotyczny (show ok. 15-20 min)
  • maksymalnie 25 osób

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


wieczoru-panienskiego-krakow
1190 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Przedłuż wynajem o kolejną godzinę i czerp jeszcze więcej przyjemności z jazdy Party Busem.porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four