zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - TANCERZ WIECZOROWĄ PORĄ

Elegancki, wysportowany, szarmancki i diabelnie przystojny tancerz.

Możesz zamówić sam występ tancerza bądź dodać go do prawie każdej innej atrakcji na wieczór panieński w Trójmieście.
Dzięki naszemu tancerzowi ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci Waszej Panny Młodej i jej koleżanek.

Na Twojej imprezie, wieczorze panieńskim w hotelu, w restauracji, party busie, łodzi lub w domu. Tancerz wykonuje zmysłowe, dopracowane do perfekcji około 20 minutowe show.

Pokaz tancerza polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Cała aranżacja jest wykonana bardzo kulturalnie i zmysłowo, a Panna Młoda jest cały czas traktowana jak księżniczka przez naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza.

 

Cena zawiera

  • profesjonalny tancerz
  • prawdziwe show trwające około 20 minut we wskazanym przez Was miejscu
  • kostium do wyboru
  • niezapomniane wrażenia

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.