zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - LEJDIS NIGHT

Esencja najlepszego, co życie nocne Trójmiasta ma do zaoferowania na wyjątkowy wieczór panieński.

Klimatyczny pub i 2 najlepsze kluby w Trójmieście jednego wieczoru. Na rozgrzewkę parę drinków w pubie, potem runda po najlepszych klubach, a w każdym wstęp i drink w cenie. Bez stresu na bramce i zbędnego zawracania sobie głowy podczas Waszego wyjątkowego wieczoru panieńskiego!.

A wszystko to zaplanowane specjalnie pod kątem Twojej grupy i podane na tacy tak, abyś wraz ze swoimi przyjaciółkami mogła się zrelaksować, a kwestie organizacyjne zostawiła naszej sympatycznej opiekunce. W ostatnim klubie możecie do rana świętować panieńskie Waszej koleżanki!

Kluby, z którymi współpracujemy to: Dream Club, Zła Kobieta i 3 Siostry. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym terminie.

A może by tak ten wyjątkowy wieczór panieński zacząć wyjątkową KOLACJĄ z wyjątkowym gościem zanim zaczniecie bawić się w klubach?

Cena zawiera

  • rezerwacja w pubie
  • wstęp do klubów
  • 2 x drink w klubie
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • wyjątkowe wspomnienia z wieczoru panieńskiego w klubach w Trójmieście

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.