zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - KLUBOWY PAKIET VIP Z TANCERZEM

Stanie w kolejkach do trójmiejskich klubów i przeprawy z selekcjonerami przyprawiają Cię o ciarki? Walka przy barze przypomina Ci czasy PRLu? A na koniec tego poszukiwanie stolika, żebyście z koleżankami mogły spokojnie napić się drinka i potańczyć? 

Nasz Klubowy Pakiet VIP jest idealnym rozwiązaniem na powyższe problemy. Proponujemy Wam bezkolejkowe wejścia VIP, rezerwacje loży lub sal VIP oraz 1600 pln do wydania na dowolne napoje w barze. A wszystko po to, abyście Wy mogły się zająć świetną zabawą, organizację zostawiając nam w ten wyjątkowy dla Was wieczór panieński.

Specjalnym elementem wieczoru będzie mega seksowny występ jednego z naszych nieprzyzwoicie przystojnych tancerzy erotycznych. Występ trwa około 20-30 minut. Na wieczorze panieńskim w klubie VIP może Was odwiedzić seksowny policjant, strażak, kowboj lub gentelman!

Kluby, z którymi współpracujemy to: ID Sopot, Bunkier, Kongo, Zła Kobieta oraz Wolność (wybór klubu zalezy od dostępności lokali w danym terminie). VIP room jest w stanie pomieścić maks. 14 osób.

Jak zwykle zajmie się Wami nasz przesympatyczny, imprezowy opiekun, abyście nie musiały się niczym martwić w ten wyjątkowy wieczór panieński, jedynie świetnie bawić się w klubie i podziwiać naszego nieprzyzwoicie przystojnego tancerza w sali VIP! 

Zastanawiacie się w jaki sposób dojechać do klubu? Sprawdźcie nasze luksusowe limuzyny w Trójmieście!

 

Cena zawiera

  • VIP wejście do modnego klubu w Sopocie
  • rezerwacja VIP roomu na całą noc
  • aż 1600 pln do wydania na barze
  • 20-minutowe show jednego z naszych nieprzyzwoicie przystojnych tancerzy erotycznych w Waszym VIP roomie
  • imprezowa opiekunka grupy

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem lub taxówkami.