zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - DEGUSTACJA TRUNKÓW REGIONALNYCH

Wieczór panieński na pusty brzuch to nie najlepszy pomysł. Degustacja trunków i posiłków regionu to kreatywny pomysł na ropoczęcie wieczoru przy jednym stole.
 
Zaczynamy w lokalu na Gdańskiej Starówce. Podczas degustacji dowiecie się wielu ciekawych rzeczy na temat  wielu trunków, a także spróbujecie polskich specjałów przed ruszeniem na miasto.

Poznacie historię rozlewanych butelek oraz skosztujecie specjałów takich jak śledź w śmietanie, śledź marynowany w oleju, pasztet z kaczki z nutą śliwowicy, pasztet z dzika ze śliwką i likierem Machandel, indyk pieczony, salceoson podanych z pieczywem własnego wypieku. 

Gwarantujemy najlepszą jakość trunków regionalnych i niezapomnianą zabawę podczas Waszej imprezy.

Nie musicie się niczym przejować, szukać miejsca, osoby do której się zgłosić i kontrolować czy aby na pewno atrakcja przebiega zgodnie z planem. Nasz sympatyczny opiekun będzie czekał na grupę na miejscu i wszystkiego dopilnuje. 

Cena zawiera

  • degustacja 5 rodzajów trunków
  • historia każdego z nich opowiedziana przez eksperta
  • deska swojskich specjałów
  • obsługa kelnerska
  • sympatyczny opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem lub taxówkami.


klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.