zobacz swój koszyk 0

Wrocław - SZKOLNY PARTY BUS + KLUB

Szkolny Party Bus we Wrocławiu - wieczór panienski w mocno amerykańskim stylu. W pakiecie imprezowy przewodnik i wejściówki do klubu.

Klubowe wnętrze zaaranżowane w taki sposób, żebyście miały  wystarczająco miejsca do tańczenia oraz możliwość usiąść i napić się z dziwczynami! 
Miękkie skórzane kanapy, przyciemniane szyby, 2 ekrany plazmowe i podświetlane barki, oświetlenie LED, 2 świetlne imitacje kominka, profesjonalne nagłośnienie o mocy 600 watt oraz odtwarzacz DVD i MP3, a także rura do tańca. 

Na pokład Party Busa możecie zabrać własny alkohol i muzykę. 

Koniec kursu pod najlepszym klubem we Wrocławiu w ścisłym centrum. 

Macie dużą ekipę? Większe grupy płacą mniej! Zapłacicie maksymalnie za 15 uczestniczek - reszta jedzie GRATIS! Komfortowo podróżuje aż 20 imprezowiczek.
 

Wrocławski Szkolny Party Bus jest bardzo popularny, szczególnie w sobotnie wieczory, więc jeśli chcesz go mieć na Waszej imprezie, zarezerwuj termin jak najwcześniej. 

Cena zawiera

  • odbiór z wybranego miejsca we Wrocławiu
  • imprezowy przewodnik grupy
  • Szkolny Party Bus z kierowcą na godzine
  • możliwość zabrania własnego alkoholu
  • wejściówki do klubu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.