zobacz swój koszyk 0

Wrocław - PARTY BUS + KLUB

Party Bus w Imprezowym Wrocławiu to doskonały plan na szalony wieczór panieński. Imprezowy Party Bus jest wyposażony w przyciemniane szyby, prywatny podświetlany bar z miłym barmanem, wygodne kanapy, dobre nagłośnienie, sympatyczną obsługę oraz rurkę do tańczenia - dla Was, albo nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego

Jazda Party Busem trwa godzinę, odbieramy Was z wybranego miejsca w granicach Wrocławia. Dojazd party busa poza miasto to niewielka dopłata.

Po kursie Party Busem wejście do jednego z klubów we Wrocławiu.

Kluby, z którymi współpracujemy to m.in. P7 Next Level, Cherry, Czarny Kot. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym dniu. Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować i mogła pobawić z koleżankami...bezstresowo!

Możecie mieć własne napoje i muzykę, a od nas dorzucimy lód i szkło. Party Bus jest bardzo popularny, więc szczególnie jeśli planujesz imprezę na sobotę wieczór, zarezerwuj wstępnie jak najwcześniej.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej ! Zapłacicie maksymalnie za 18 osób, a może być Was dużo więcej. Komfortowo PARTY BUSEM podróżuje aż 35 imprezowiczek.

Cena zawiera

  • wynajem naszego Imprezowego Party Busa na wyłączność na całą godzinę
  • odbiór grupy na terenie Wrocławia
  • imprezowa opiekunka grupy
  • sympatyczna obsługa
  • możliwe własne napoje i muzyka w Party Busie
  • wstęp do klubu

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.