zobacz swój koszyk 0

Wrocław - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński we Wrocławiu? Sprawdź tę opcję z tancerzem i eleganckim klubem. Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem. Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 15-20 minut. Po godzinnej przejażdżce opiekun, który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego. 

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Tobie dużo pracy i nerwów.

Działamy już ponad 10 lat i wiemy że rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne i bardzo częste sytuacje.

U nas nie ma tego problemu. Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was limuzynę o odpowiedniej ilości miejsc. Do naszej największego party pojazdu (Party Busa)  zmieści się nawet 25 (!) imprezowiczek.  takiej konfiguracji zapłacicie maksymalnie za 20 osób nawet jeśli będzie Was więcej.

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich w Polsce, dysponujemy flotą limuzyn marki Jaguar/Lincoln (10 os), Lincoln (12 os), oraz Party Busem który zmieści naprawdę dużą grupę. Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort.  Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jeden "szampan" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnych napoi, własną muzykę, balony, ozdoby i szaleć do woli.

W cenie atrakcji jest wejście do klubu w centrum Wrocławia  Kluby, z którymi współpracujemy to m.in. Cherry, Czarny Kot, Domówka. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym dniu.
Kluby zazwyczaj do rezerwacji stolika wymagają płatnej promesy wydania np 50-100  PLN od osoby w barze. W cenie macie więc wejście, bez stolika. Jeśli chcecie, możecie załatwić i opłacić stoliki w klubie we własnym zakresie bezpośrednio w wybranym klubie.

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna we Wrocławiu na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Wrocławia
  • występ tancerza na pokładzie - około 15-20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi oraz muzyki 
  • wejście do klubu
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


rozowy-hummer-warszawa
750 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY MEGA LIMUZYNY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.