zobacz swój koszyk 0

Wrocław - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Oto wspaniała limuzyna we Wrocławiu. Niezapomniane wrażenia z wieczoru panieńskiego w eleganckiej limuzynie na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Szofer otwierający drzwi, zapierające dech w piersiach widoki Wrocławia nocą i kieliszek szampana w ręku. Jeden szampan od nas w prezencie. Możecie przynieść więcej własnego alkoholu, własną muzykę i szaleć do woli.

Panieńska limuzyna odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie (dojazd limuzyny poza miasto = niewielka dopłata) i zawiezie dokąd chcecie. W cenie jest wejście do jednego z wrocławskich klubów.

Kluby, z którymi współpracujemy to: Ilgusto, Lewitacja, Konqurencja, Domówka, Teatr, Antidotum, Eter. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym dniu.

W naszej mega limuzynie zmieści się Was nawet 12!
 

Nasze limuzyny są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej.
 

Cena zawiera

 
  • ekskluzywna limuzyna we Wrocławiu na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Wrocławia
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu oraz podłączenia muzyki
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka grupy (z wejściem do klubu)

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.wieczor-panienski-trojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.