zobacz swój koszyk 0

Kraków - SZKOLNY PARTY BUS + KLUB + DRINK

Party Bus w Krakowie, który kiedyś woził jankeskie dzieci na kinderbale do Warszawy, został przerobiony na Party Bus na imprezy panieńskie z prawdziwego zdarzenia!

Na pokładzie Szkolnego Party Busa lasery, stroboskopy, rurki do tańczenia, barek i dużo więcej... 

Nasz sympatyczny, imprezowy opiekun odbierze Was Party Busem z wybranego przez Was miejsca w Krakowie - domu, okolic rynku, pracy...(dojazd poza Kraków = niewielka dopłata). 

W Szkolnym Party Busie będzie czekało na Was kilka 'szampanów' na początek w prezencie. Więcej możecie mieć ze sobą lub kupić po drodze. Weźcie też muzykę lub zdajcie się na partybusowe hity.

Na pokładzie Party Busa show nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego (jeden tancerz erotyczny w cenie, możesz dodać drugiego jeśli chcesz). 

Koniec imprezy w Szkolnym Party Busie w wybranym przez Was miejscu lub klubie w samym sercu Krakowa.

Kluby, z którymi współpracujemy to: Shakers, Diva, Baccarat, Frantic, Four, Lustra, B4, The Point oraz Coco. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali w danym terminie. W niektórych klubach nasze grupy z opiekunem wchodzą do loży VIP jeśli jest wolna, ale jest to dodatkowy bonus, którego nie możemy w tej cenie obiecać. Jesli chcesz wieczór exclusive w niskiej cenie, dodaj miejsca w klubie baccarat które mamy w promocji poniżej.

I najważniejsze - od początku do końca asysta naszego sympatycznego imprezowego opiekuna, dzięki któremu nie spędzisz tej nocy na wydzwanianiu i denerwowaniu się. To on dopilnuje by żadna niemiła niespodzianka nie zepsuła Wam tego wyjątkowego wieczoru panieńskiego. Chcesz sam Party Bus? Zaznacz opcję bez klubu poniżej.

Dodatkowa godzina Szkolnego Party Busa to jedynie +690 PLN, ale musimy o tym wiedzieć wcześniej. 

Do naszego Party Busa wejdzie aż 40 imprezowiczek!!

Cena zawiera

  • Szkolny Party Bus godzinna przejażdżka po Krakowie
  • tancerz na pokładzie – ok. 20-minutowe show
  • 3 szampany
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • barek, szkło
  • wejście VIP do klubu muzycznego
  • imprezowy wszystko-ogarniający opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.szkolny-party-bus-krakow
950 PLN/dodatek
SZKOLNY PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dodatkowa godzina jazdy i jeszcze dłuższa zabawa w School Party Busie.
 


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four


lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.