O nas

Organizacja wieczoru panieńskiego

Działamy już ponad 15 lat, od czerwca 2006 roku. Od tego czasu ponad 3000 razy organizowaliśmy wieczory panieńskie. Zaczynaliśmy od jednego miasta - naszej ukochanej Warszawy. Gdy dopracowaliśmy model naszej działalności, otworzyliśmy oddziały w 9 innych miastach i nowe strony:  kawalerskie.pl - dla Waszych chłopców oraz integracyjne.pl - dla Waszych firm. Od tego czasu 5 razy unowocześniliśmy stronę internetową, dodaliśmy kilkaset nowych atrakcji, wyeliminowaliśmy nierzetelnych poddostawców, wyszkoliliśmy setki opiekunów i opiekunek, zatrudniliśmy profesjonalnych managerów i z małej rodzinnej firmy staliśmy się prężnie działającą instytucją zatrudniającą w sezonie ponad 100 osób i posiadającą własny zestaw atrakcji. Cały czas staramy się doskonalić nasze usługi, szkolić pracowników, wymyślać i testować dla Was nowe, dopracowane atrakcje. Chcemy żeby organizacja wieczoru panieńskiego była dla Was jak najprostsza. Dlatego prowadzimy Cię przez każdy etap tego procesu od pierwszego kliknięcia guzika "REZERWUJĘ WSTĘPNIE" do dnia realizacji imprezy.

Gdy wystartowaliśmy w 2006 roku, byliśmy pierwszą wówczas firmą w Polsce organizującą wieczory panieńskie. Aktualnie jesteśmy najstarszą i największą firmą oferującą usługi organizacji wieczoru panieńskiego.  Co roku znajdujemy naśladowców, którzy kopiują nasz model działalności, teksty z opisów atrakcji, a nawet ich nazwy. Schlebia nam że jesteśmy wzorem, ale z naszym doświadczeniem i jakością obsługi wypracowaną przez wiele lat pracy, nie ma to wiele wspólnego. Osiągnięcie wysokiej jakości obsługi buduje się latami. Dlatego większość tych firm działa tylko jeden rok i kończy swój żywot w garażu.

Wartym odnotowania jest, iż większość firm konkurencyjnych nie korzysta z opiekunek ani opiekunów (!)  Ich praca organizacyjna sprowadza się do zrobienia rezerwacji u pierwszego z brzegu poddostawcy i przekazania klientowi w ostatniej chwili numeru telefonu do kierowcy czy też adresu klubu.  W naszej firmie każdą, nawet najmniejszą imprezę, przygotowuje sztab osób. Osoba z którą się kontaktujecie, przekazuje Waszą rezerwację do managera danego miasta, który osobiście nadzoruje przygotowanie i przebieg Waszej imprezy, jest w kontakcie z opiekunkami i starannie wyselekcjonowanymi poddostawcami, przygotowuje i potwierdza rezerwacje oraz materiały dla uczestników. Kilka dni przed imprezą Wasze rezerwacje są powtórnie potwierdzane i omawiane na cotygodniowym spotkaniu managerów z opiekunkami grup - tak by wyeliminować margines błędu. W każdym mieście w którym działamy pracuje przez cały rok nasz lokalny manager i zespół opiekunek, więc Waszą imprezę zawsze organizują najlepsi miejscowi specjaliści, niezależnie od tego do którego miasta się wybieracie. Wieczór panieński jest tylko raz w życiu. Wybierz mądrze i zorganizuj go z nami.
 
Życzymy Wam udanej imprezy i bezstresowej organizacji
 Zespół panienskie.pl
 
 
Życzymy bezstresowej organizacji
 Ania Śliwińska, Manager d/s zamówień

Jak zorganizować Wieczór Panieński?

Rola druhny/ świadkowej przy organizacji wieczoru panieńskiego.
 
Druhna nazywana również świadkową jest ważną osobą w procesie organizacji wesela. Odpowiedzialność druhny nie ogranicza się do układania trenu i welonu czy prowadzenia listy prezentów ślubnych. Rolą świadkowej jest również zorganizowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego dla Panny Młodej. To zaszczyt, ale i duża odpowiedzialność.

 Poniżej kilka podstawowych zasad dla świadkowej / druhny organizującej wieczór panieński
 
  1. Najważniejsza jest Panna Młoda – to jej wieczór. Dobierz więc atrakcje pod nią, ale zarazem tak, by reszta dziewczyn była zadowolona. 
  2. Ustalasz budżet na osobę. Już za 75 PLN będzie nieźle, za 100 pln jeszcze lepiej. Za 200 możesz naprawdę poszaleć i sprawić Jej naprawdę niezapomniany wieczór. 
  3. Dobierasz atrakcje do charakteru Przyszłej Panny Młodej, ale dbasz też o dziewczyny.  Tak by i dla nich była to super babska impreza. Klasyką gatunku jest występ tancerza przy kolacji, wieczorna przejażdżka limuzyną lub party busem z tancerzami zakończona clubbingiem. 
  4. Rezerwujesz wstępnie termin wieczoru.
  5. Przedstawiasz ofertę dziewczynom i dajesz im 2-3 dni na decyzję.
  6. Nigdy nie zadowolisz wszystkich dziewczyn. W 9 na 10 przypadków znajdzie się niezadowolona osoba, która może w nieskończoność przeciągać moment decyzyjny. Może warto zdecydować się na wieczór bez jej udziału? ( Gdy już wszystko będzie gotowe, zawsze możemy ją dopisać do listy )
  7. Zwyczajowo uczestniczki składają się też na Pannę Młodą.  Teraz, Jeśli jest Was więcej niż 12 osób, Panna Młoda i Druhna/ Świadkowa pojadą gratis.
To już wszystko. Teraz wybierz atrakcje, podaj orientacyjną liczbę osób, a resztę zostaw nam.  Opiekun zadzwoni do Ciebie dzień przed terminem wieczoru. Pamiętaj że zawsze możesz do nas zadzwonić lub napisać i zapytać o cokolwiek. Powodzenia! 

Wybierz miasto

Wybierz miasto gdzie organizujesz panieński

Warszawa Kraków Wrocław Gdańsk-Trójmiasto Szczecin Poznań Łódź Budapeszt Praga Bratysława

Wybierz atrakcje

Do wyboru masz kilkadziesiąt atrakcji. Możesz zamówić jedną lub kilka i dowolnie je połączyć.

Zarezerwuj termin

Zamów wstępnie, bez zobowiązań. Możesz jeszcze potem zmienić ilość osób, termin i potwierdzić lub anulować. Potrzymamy Wam termin.

Poznaj nasz zespół

Konrad

Konrad

Fanatyk dobrego kina oraz Eurotrip’ów. Bez względu na wszystko dąży do postawionych sobie celów. Pozytywne podejście w parze z dużym pokładem energii sprawią, że wieczór z Konradem będzie niezapomniany!

Oskar

Oskar

Dusza towarzystwa. Każde zadanie realizuje w 110%. Gra w koszykówkę, a dzień bez ruchu uznaje jako dzień stracony.

Mateusz

Mateusz

Nie poddaje się rutynie, co wieczór aktywnie spędzając czas. Posiada 350 gr. wrodzonego uroku osobistego, któremu ulega większość Pań. Z pozytywnego nastawienia do świata i ludzi czerpie ogromne korzyści.

Radek

Radek

Urodzony optymista, uwielbia ludzi i jest otwarty na nowe znajomości. Posiada świetne poczucie humoru, więc z pewnością nie będziecie się z nim nudzić! Najbardziej lubi bawić się i spać oraz filmy Quentina Tarantino. Pasją Radka jest gra w Lacrosse!

Łukasz

Łukasz

Właściwa dusza towarzystwa we właściwym towarzystwie. Życie traktuje konkretnie i odpowiedzialnie. Podróże i sport to jego pasje. Wspina się i gra w siatkówkę. Ma wielki biceps.

Ania

Ania

Tytan pracy. Specjalistka od skomplikowanych zamówień i indywidualnych wycen. Ogarnia bardzo wiele wycieczek. Czaruje uśmiechem i zaraża energią. Nie odmawia sobie nigdy żurku i tatara, a zwłaszcza o 5 nad ranem.

Karolina

Karolina

Karolina jest Waszym pierwszym kontaktem z nami. Powala uśmiechem, zaraża pozytywną energią i sympatyczną chrypką. The face of the place. Oprócz Karoliny poznacie też Waszego opiekuna, podczas gdy cała reszta naszego zespołu pracować będzie nad Waszą rezerwacją w zaciszu biura.

Kasia

Kasia

Weteranka w firmie. Pełna pozytywnej energii i pogody ducha. Nasza alfa i omega.

Justyna

Justyna

Lubi pracę z ludźmi, żaden temat nie jest jej obcy. Niech nie zwiedzie Was jej delikatna uroda, bo z natury to prawdziwa bojowniczka.

Karolina

Karolina

Szalona podróżniczka, która uwielbia poznawać nowe miejsca i doświadczać nowych przeżyć. Uwielbia Kraków i Warszawę.

Basia

Basia

Basia to zwinna persona, znajdzie rozwiązanie z każdej sytuacji. Uwielbia popcorn i język hiszpański (chociaż jeszcze nim nie włada).

Bartek

Bartek

Bartek to kwintesencja esencji w zdominowanym kobietami krakowskim zespole. Szybko zdobywa zaufanie płci pięknej, która bawi się z nim doskonale. W wolnym czasie lubi słuchać rocka.

Piotrek

Piotrek

Z tą osobą bez obawy można wyruszyć w miasto. Pełen energii i odpowiedzialny - nigdy nie rozlewa alkoholu. Lubi poznawać nowych ludzi, szczególnie pozytywnych. W wolnych chwilach ćwiczy, słucha dobrej muzyki i śpi.

Ula

Ula

Weteranka w firmie, zawsze usmiechnięta i nadzwyczaj ogarnięta. Miłośniczka zdrowej żywnosci oraz sportu. 

Paweł

Paweł

Na codzień studiuje informatyke, ćwiczy i je. Zainteresowania to siłownia, muzyka, gotowanie oraz dziewczyna kolegi - Agata.

Ewa

Ewa

Ewa nie ma sobie równych we wrocławskim teamie. Pełna energii, którą czerpie podczas gorących wakacyjnych dni, rozkoszując się pączkami.

Lena

Lena

Niezależna i niepoprawna entuzjastka po uszy zakochana w swoim czworonożnym pupilu. W wolnym czasie doszkala umiejętności taneczne.

Ola

Ola

Aktywna w czasie wolnym, zwłaszcza podczas wędrówek po górach. Zaraża i leczy ludzi swoim uśmiechem.

Kuba

Kuba

Maciek

Maciek

Robert

Robert

Sandra

Sandra

Mega kobieca i skomplikowana jak puzzle na 10000 części. Lubi dziary i ostry look.

Agnieszka

Agnieszka

Nasz wulkan pozytywnej energii. Nie może przeżyć bez coli zero, a jej największym marzeniem jest spotkanie z szeptuchami, nie tylko tymi z Podlasia.

Izabela

Izabela

Tembrem głosu mogłaby konkurować z Luciano Pavarotti’m, dzięki czemu każda zgubiona uczestniczka imprezy ją odnajdzie. Delektowanie się piwem pszenicznym to jedno z jej ulubionym zadań. Lubi nosić charakterystyczne kolorowe buty.

Kaja

Kaja

Nieprzewidywalna jak substancja łatwopalna, dzięki czemu impreza z nią zawsze jest udana. Nosi warkocze jak przystało na fankę Heroes Might.

Marta

Marta

Jest centralną postacią każdego wydarzenia. Uwodzicielka na wysokich obcasach nocą, a sportsmenka w ciągu dnia.

Jasiek

Jasiek

Krzysiek

Krzysiek

Guillermo

Guillermo

Grześ

Grześ

Karol

Karol

Tomek

Tomek

Krystian

Krystian

Ania

Ania

Karolina

Karolina

Janek

Janek

Rafał

Rafał

Krzyś

Krzyś

Jacek

Jacek

Kris

Kris

Andrzej

Andrzej

Iza

Iza

Ola

Ola

Lukas

Lukas

Jiri

Jiri

Kornel

Kornel

Jan

Jan