zobacz swój koszyk 0

Wrocław - MISJA PANIEŃSKIE

Wyjątkowa gra przygotowana specjalnie dla Was na ten wyjątkowy wieczór. Z wybranego miejsca odbierze Was nasza imprezowa opiekunka, lecz zanim dotrzecie do klubu Panna Młoda będzie musiała wykazać się sprytem, pomysłowością i użyć wszystkich swoich wdzięków aby wykonać specjalne zadania.


Gwarantowana dobra zabawa i maraton po ciekawych miejscach przed wielkim finałem w jednym z najlepszych klubów w mieście!  Stolik, wejście i welcome drink w cenie!
 

Kluby, z którymi współpracujemy to m.in. P7 Next Level, Cherry, Czarny Kot. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym dniu. Do tego jak zwykle nasza imprezowa opiekunka, która zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować i mogła pobawić z koleżankami...bezstresowo!

Możecie urozmaicić jeszcze bardziej naszą grę dodając na sam koniec - lub początek - w domu występ tancerza. Idealny wypełniacz czasu pomiędzy domową rozgrzewką,  a końcem super wieczoru w klubie.

Cena zawiera

  • przygotowane zadania dla Panny Młodej (m.in. zebranie 4 numerów od spotkanych przystojniaków, poproszenie o prezerwatywę, wizytówkę, zrobienie zdjęcia w męskiej ubikacji wykonanego przez siebie napisu na lustrze itp.)
  • 2 x shot w celu zdobycia kolejnych zadań
  • wejście do klubu
  • rezerwacja stolika
  • sympatyczna opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


tancerz-erotyczny-warszawa
890 PLN/dodatek
TANCERZ
Zamów show tancerza w promocyjnej cenie.