zobacz swój koszyk 0

Wrocław - EKSTREMALNY SPŁYW

Alternatywna dzienna atrakcja na wieczór panieński spływ pontonami we Wrocławiu, z całym sprzętem, instruktorami, ogniskiem i transportem w cenie!

Odbierzemy Was z wybranego miejsca na terenie całego Wrocławia. Po dotarciu na miejsce (transport w cenie) przejdziecie instruktaż, a następnie dostaniecie wiosła i profesjonalnymi pontonami rozpoczniecie około 70-minutowy spływ. Czas trwania spływu zależy od nurtu rzeki oraz tego jak szybko będziecie wiosłować. Następnie 15-minutowy spacer po ciekawej okolicy i zaczynamy ognisko! Każda z Was otrzyma pakiet grillowy, a w nim m.in. kiełbaski, pieczywo, ketchup, musztarda, sałatka, piwo, naczynia i sztućce jednorazowe.
Na grillu możecie zostać jak długo chcecie, ale nie później niż do 22.00. Zatem ze względów logistycznych spływy rozpoczynamy najpóźniej o 16.00, wtedy o 15.30 odbieramy Was z Wrocławia.

Posiadamy aż 25 ponotonów, a więc możemy zorganizować spływ nawet dla 170 osób!

Nie martw się organizacją - jak zwykle nasza ogarnięta opiekunka wszystkim się zajmie, abyś Ty nie musiała niczym się przejmować. 
Spróbujecie czegoś nowego na wieczór panieński we Wrocławiu i zarezerwuj dla Was spływ pontonami, który zakończycie ogniskiem.

Dodatkowym atutem jest fakt, że same podejmujecie decyzje, o której wracacie i nikt nie będzie Was pospieszał. Możecie zabrać ze sobą dodatkowe napoje na ognisko i biesiadować, aż zajdzie słońce (do 22.00). Opiekunka zostawi Wam kontakt do zaprzyjaźnionej korporacji taksówkarskiej i ogarniecie sobie same transport powrotny, na godzinę, która będzie Wam odpowiadała.

Cena zawiera

  • prywatny transport w jedną stronę
  • opiekunka grupy na czas spływu
  • instruktorzy 
  • cały potrzebny sprzęt
  • 70 minut spłwu ponotonami
  • ognisko po spływie

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.