zobacz swój koszyk 0

Kraków - KOLACJA Z TANCERZEM

Lubisz ostro doprawione?
Kolacja z tancerzem na panieński w Krakowie oraz pikantnym deserem w postaci gorącego, nieprzyzwoicie przystojnego tancerza erotycznego!  

Po wyśmienitej kolacji pikantny deser - najlepszy w Krakowie tancerz erotyczny (wybierasz z galerii na FB, link w wiadomości po rezerwacji wstępnej, dostępność tancerzy zależy od terminu), który zapewni Wam rozrywkę na wysokim poziomie. A wszystko to w modnej restauracji na Kazimierzu w Krakowie.
 
Kolacja z tancerzem to wspaniały prezent na wieczór panieński.

O umówionej godzinie opiekun wprowadzi Was do VIP sali wynajętej wyłącznie dla Was, gdzie rozpoczniecie wieczór pyszną kolacją (dostępna opcja wegetariańska) z dwoma lampkami wina, a po skończonym posiłku nadejdzie długo oczekiwany deser... wspaniały tancerz erotyczny.

Możecie dodać jeszcze troche luksusu do tego ekskluzywnego wieczoru, poprzedzając kolacje z tancerzem, godzinną przejażdżką jedną z naszych limuzyn.
Podróż po centrum zakończycie pod samymi drzwiami do jednej z krakowskich restauracji gdzie będzie już na Was czekał gorący tancerz erotyczny

Cena zawiera

  • rezerwacja w eleganckiej restauracji w centrum Krakowa
  • kolacja (1 z 3 dań do wyboru)
  • 2 lampki wina dla każdej uczestniczki
  • 20-30-minutowy show tancerza erotycznego z najwyższej półki
  • sympatyczna opiekunka grupy
  • prywatna sala

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


klub-warszawa
49 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB + LOŻA + DRINK

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym. Welcome shot i imprezowy opiekun w cenie. Kluby, z którymi współpracujemy to: Four, Coco, Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopubporwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!

klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four