zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - WIECZÓR W SPA PEŁEN ATRAKCJI

Wieczór panieński w SPA w Trójmieście zawiera relaksacyjny masaż twarzy dla Panny Młodej, który rozgoni cały przedślubny stres, a odżywcze zabiegi na dłonie dla wszystkich uczestniczek gwarantują niezwykły odpoczynek.
Dodatkowo nieograniczony dostęp do sauny zapewni maksymalny relaks i ogromną dawkę przyjemności. W naszym panieńskim pakiecie spa jest również poczęstunek: patera z owocami, a także coś w słodszej formie. Do tego obowiązkowo wino, które możecie wcześniej wybrać same lub też zaufać naszemu wyborowi z szerokiej gamy rodzajów i gatunków. 

Spa z tancerzem to ciekawa opcja na rozpoczęcie tego wyjątkowego wieczoru. Około trzech godzin błogiego relaksu przed nocnym szaleństwem w klubach i gorące 20-minutowe show w wykonaniu seksownego tancerza. Do tego jak zwykle nasz imprezowy opiekun, który zajmie się wszystkim tak, abyś Ty nie musiała się niczym przejmować i spokojnie bawić się z koleżankami!  

Tancerza możesz wybrać na naszym profilu FB - link do folderu otrzymasz w wiadomości po rezerwacji wstepnej.

Idealna opcja na rozpoczęcie tego wyjątkowego wieczoru, przed nocnym szaleństwem w klubach!

Panieńskie spa z tancerzem oragnizujemy w naszych trzech lokalizacjach, w Gdańsku, Sopocie oraz Redzie. Prosimy o informacje, która z lokalizacji najbardziej Wam odpowiada. Pamiętajcie jednak, że ostateczny wybór zależny jest od dostępności.

Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia manicure, makijażu (dziennego lub wieczorowego) oraz przedłużanie rzęs.

Wszystko czego potrzeba, aby Wasz wieczór panieński był wyjątkowy - relaks w SPA oraz gorący mężczyzna, tancerz erotyczny!

Cena zawiera

  • zabieg odżywczy na dłonie dla wszystkich uczestniczek
  • relaksujący masaż twarzy dla Panny Młodej
  • dostęp do sauny bez ograniczeń
  • 20-minutowy show tancerza erotycznego
  • patera owoców
  • słodki poczęstunek
  • imprezowy opiekun 

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.



aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.


49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.