zobacz swój koszyk

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY MINIBUS

Party minibus w Trójmieście to jedna z najlepszych alternatyw na wieczór panieński. Na jego pokładzie poczujesz się jak na ekskluzywnym, mobilnym parkiecie!

Party Minibus w Trójmieście wyposażony jest w ciemne  szyby, LCD, podświetlane barki, czerwone skórzane kanapy, imprezowy klimat oraz rura do tańca na której możecie wywijać do woli. 

Kurs Party Minibusem trwa godzinę. Odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy gdzie chcecie na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu.
Do tego jak zwykle sympatyczny opiekun, który zajmie się wszystkim, abyście Wy nie musiały niczym się przejmować podczas wymarzonego wieczoru panieńskiego i mogły szaleć do woli w Party Busie. 

Na pokład Party Busa możecie zabrać własny alkohol i muzykę ( CD, MP3), na miejscu jest niezbędne "szkło". 

Na pokład Party Minibusa zabieramy maksymalnie 8 imprezowiczek, więc jeśli jest Was więcej, sprawdź party bus w Gdańsku gdzie zmieści się Was więcej.

Możesz dodać gorące ciacho na drogę które umili Wam podróż- sprawdź dodatki poniżej.


Nasz Mini Party Bus jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz mieć go na Waszym panieńskim w Trójmieście, zarezerwuj wstępnie termin czym prędzej! Wszyscy chcą sobotę wieczór! ;)

Cena zawiera

  • Party Minibus na godzinę
  • imprezowy opiekun grupy
  • obsługa busa
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • max 8 os.
  • dodatkowa godzina za +390 PLN 
   

Dodatki (opcjonalne)

tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 klub-warszawa
79 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki + rezerwacja stolika ( zapytaj o dostępność) w klubie muzycznym. Do tego wódka i softy: dla grup do 10 osób 1 x 0,7l + 2l softów, do 20 osób 2 x 0,7l i 2l softów i tak dalej. Proporcjonalnie.


open-bar-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Open bar na wódkę, piwo i softy na pokładzie Party Busa przez dwie godziny jazdy. I problem alkoholu macie z głowy.


party-bus-mini-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot
390 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA PARTY MINIBUS
Dodatkowa godzina jazdy.