zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY MINIBUS

Party minibus w Trójmieście to jedna z najlepszych alternatyw na wieczór panieński. Na jego pokładzie poczujesz się jak na ekskluzywnym, mobilnym parkiecie!

Party Minibus w Trójmieście wyposażony jest w ciemne  szyby, LCD, podświetlane barki, czerwone skórzane kanapy, imprezowy klimat oraz rura do tańca na której możecie wywijać do woli. 

Kurs Party Minibusem trwa godzinę. Odbieramy Was z wybranego miejsca i odstawiamy gdzie chcecie na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu.
Do tego jak zwykle sympatyczny opiekun, który zajmie się wszystkim, abyście Wy nie musiały niczym się przejmować podczas wymarzonego wieczoru panieńskiego i mogły szaleć do woli w Party Busie. 

Na pokład Party Busa możecie zabrać własne napoje i muzykę ( CD, MP3), na miejscu jest niezbędne "szkło". 

Na pokład Party Minibusa zabieramy maksymalnie 8 imprezowiczek, więc jeśli jest Was więcej, sprawdź party bus w Gdańsku gdzie zmieści się Was więcej.

Możesz dodać gorące ciacho na drogę które umili Wam podróż- sprawdź dodatki poniżej.


Nasz Mini Party Bus jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz mieć go na Waszym panieńskim w Trójmieście, zarezerwuj wstępnie termin czym prędzej! Wszyscy chcą sobotę wieczór! ;)

Cena zawiera

  • Party Minibus na godzinę
  • imprezowy opiekun grupy
  • obsługa busa
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • max 8 os.
  • Mozliwość zamówienia tancerza

Dodatki (opcjonalne)

klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Open bar na wódkę, piwo i softy na pokładzie Party Busa przez dwie godziny jazdy. I problem alkoholu macie z głowy.party-bus-mini-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot
490 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA PARTY MINIBUS
Dodatkowa godzina jazdy.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.