zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY BUS Z TANCERZEM + KLUB

Nasz bestseller, nasza duma i chwała - przepiękny IMPREZOWY PARTY AUTOBUS.

Nasz Imprezowy Party Autobus to ozdoba najbardziej szalonych wieczorów panieńskich w Trójmieście. Party Autobus wyposażony jest w ciemne szyby, prywatny podświetlany bar z sympatycznym barmanem, ekskluzywne kanapy, doskonałe nagłośnienie, przemiłą obsługę oraz rurkę do tańca dla Was, lub dla wynajętego na ten wyjątkowy wieczór panieńskiego tancerza (+500 PLN/grupę).

Nasz Imprezowy Party Autobus jest bardzo popularny, więc jeśli chcesz go mieć na swojej imprezie, zarezerwuj jak najwcześniej.

Na pokładzie Imprezowego Party Busa możecie mieć własne napoje, przekąski, płyty lub pendrive z muzyką.

Po przejażdżce PARTY BUS zawiezie Was pod jeden z najlepszych klubów w Trójmieście - macie od nas wejściówki. Jeśli chcecie abyśmy zarezerwowali dla Was stolik wówczas koszt dla grup do 15 osób wzroście o + 450 PLN, a w zamian otrzymacie butelkę 0,7 l wódki + 1l soft, powyżej 15 osób dopłata wynosi + 890 PLN, a czekać na Was będą 2 butelki wódki 0,7 l oraz 2l softów. Jeśli zdecydujecie się na opcję ze stolikiem poinformujcie nas o tym przy składaniu rezerwacji.

Kluby, z którymi współpracujemy to: ID Sopot, Bunkier, Kongo, Zła Kobieta oraz Wolność. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym terminie.

Jeśli macie inny rezerwowany we własnym zakresie klub, nasz Imprezowy Party Autobus z radością Was do niego zabierze, a my policzymy 10 pln/os. mniej.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej.  Maksymalnie zapłacicie za 15 osób, a w Imprezowym Party Autobusie zmieści się was nawet 25! Do tego zniżka dla Panny Młodej i Śiwiadkowej. Żyć nie umierać.

Cena zawiera

  • rezerwacja na wyłączność naszego wyjątkowego Imprezowego Party Autobusu na Wasz wieczór panieński
  • odbiór z dowolnego miejsca na terenie Trójmiasta
  • 2-godzinny przejazd po mieście
  • możliwość wniesienia własnych napoi na pokład Party Busa
  • występ Przystojnego Tancerza ( 3 piosenki około 15 minut) 
  • profesjonalne nagłośnienie
  • przesympatyczny barman
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
890 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch milicyjnych aktorów w cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka milicyjnym polonezem rodem z '07 zgłoś się'.  
 


party-autobus-gdansk
590 PLN/dodatek
PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA

Dwie godziny jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.open-bar-warszawa
79 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR

Open bar na wódkę, piwo i softy na pokładzie Party Busa przez dwie godziny jazdy. I problem alkoholu macie z głowy.


rojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.