zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Niezapomniane wrażenia z wieczoru panieńskiego w eleganckiej limuzynie na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Szofer otwierający drzwi do limuzyny, zapierające dech w piersiach widoki miasta nocą i kieliszek szampana w ręku.

Butelkę szampana dostaniecie od nas w gratisie. Na pokład limuzyny podczas wieczoru panieńskiego możecie wnieść więcej własnego, ulubionego alkoholu i szaleć do woli!

Limuzyna odbierze Was i wysadzi tam, gdzie chcecie. Może to być Sopot, Gdańsk lub Gdynia. Dojazd limuzyny poza Trójmiasto wymaga minimalnej dopłaty.

Po przejażdżce limuzyna zawiezie Was do jednego z topowych klubów w Trójmieście. Do wyboru macie takie kluby jak: Dream Club, Bunkier,Libation, Zła Kobieta i 3 Siostry. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym terminie. Jeśli macie zarezerwowany inny klub - limuzyna chętnie Was tam zawiezie.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie za maksymalnie za 15 osób, a komfortowo limuzyną podróżuje nawet 18 imprezowiczek.

Sprawdźcie też naszego mega Hummera oraz wypasionego Party Busa.  także samą limuzynę - bez tancerza

Cena zawiera

  • wynajem ekskluzywnej limuzyny na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Trójmiasta (Gdańsk, Sopot lub Gdynia)
  • dostojny szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.limuzyna-krakow-wieczor-panienski
390 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.


rojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.