zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PANIEŃSKA LIMUZYNA + KLUB

Niezapomniane wrażenia z wieczoru panieńskiego w eleganckiej limuzynie na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Szofer otwierający drzwi do limuzyny, zapierające dech w piersiach widoki miasta nocą i kieliszek szampana w ręku.

Butelkę szampana dostaniecie od nas w gratisie. Na pokład limuzyny podczas wieczoru panieńskiego możecie wnieść więcej własnych napoi i szaleć do woli!

Limuzyna odbierze Was i wysadzi tam, gdzie chcecie. Może to być Sopot, Gdańsk lub Gdynia. Dojazd limuzyny poza Trójmiasto wymaga minimalnej dopłaty.

Po przejażdżce limuzyna zawiezie Was do jednego z topowych klubów w Trójmieście. Do wyboru macie takie kluby jak: ID Sopot, Bunkier, Kongo, Zła Kobieta oraz Wolność. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybranym terminie. Jeśli macie zarezerwowany inny klub - limuzyna chętnie Was tam zawiezie.

Jest Was dużo? Duże grupy płacą mniej. Zapłacicie za maksymalnie za 15 osób, a komfortowo limuzyną podróżuje nawet 18 imprezowiczek.

Sprawdźcie też naszego mega Hummera oraz wypasionego Party Busa.  także samą limuzynę - bez tancerza

Cena zawiera

  • wynajem ekskluzywnej limuzyny na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Trójmiasta (Gdańsk, Sopot lub Gdynia)
  • dostojny szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi
  • wejście do klubu
  • imprezowa opiekunka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch aktorów policjantów po cywilu, którzy pod dowolnym pretekstem aresztują dowolną osobę z Waszej ekipy. W cenie przejażdżka amerykańskim radiowozem.  
 


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-krakow-wieczor-panienski
490 PLN/dodatek
LIMUZYNA - DODATKOWA GODZINA

Godzina jazdy to dla Was za mało? Dodajcie kolejną i nie martwcie się czasem.lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

klub-warszawa
99 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY GDAŃSK
Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Gdańsku. Do tego po 50 PLN na głowe do wykorzystania przy barze.