zobacz swój koszyk

Kraków - REJS STATKIEM Z TANCERZEM + KLUB + SHOT

Statek w Krakowie. Wynajmij statek z tancerzem na niezapomniany wieczór panieński na Wiśle w Krakowie. Cały statek tylko do Waszej dyspozycji i sympatyczny opiekun który wszystki się zajmie przez cały czas trwania atrakcji i po skończonym rejsie zaprowadzi Was do klubu w okolicach Rynku.

Rejs trwa godzinę, statki wypływają z okolic Wawelu, natomiast kończymy w wybranym przez Was miejscu, gdzie statek może zacumować. Najczęściej jest to to samo miejsce - u stóp krakowskiego Zamku.

Operujemy dwoma statkami w Krakowie i dopasowujemy je w zależności od dostępności, terminu i ilości osób, więc nie ma obaw że wasz wymarzony sobotni termin przepadnie. Niemniej sobota wieczór to bardzo popularny termin więc jeśli to również wasz czas na zabawę - lepiej zarezerwuj termin wstępnie już dziś. Teraz, Bez zobowiązań.

Oba statki zmieszczą do 94 imprezowych pasażerek.  My skasujemy Was maksymalnie za 20 imprezowiczek, nawet jeśli będzie Was więcej. Statek pierwszy posiada zadaszony pokład górny z doskonale zaopatrzonym barem oraz dolny pokład restauracyjny z przytulnym, eleganckim wnętrzem. Restauracja na dolnym pokładzie jest klimatyzowana,  a podczas chłodnych dni ogrzewana. 
Drugi statek, równie przyjemny, jest stylizowany na parowiec. Również posiada zaopatrzony bar na dolnym pokładzie i pomieści taką sama ilość pasażerek

Na statku jest system audio więc nie zapomnijcie przynieść własnej muzyki, abyście mogłby bawić się przy Waszych ulubionych hitach! 

Po rejsie krótki spacer na Rynek,  wstęp do klubu i rezerwacja loży Gratis a na miejscu powitalny shot dla każej z Was (w zależności od klubu)!

Kluby z którymi współpracujemy to m.in :Coco, Shakers, Diva, Baccarat (samo wejście), Frantic, Four, B4, The Point, Choice i Atmosfera. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. 

Cena zawiera

  • statek w Krakowie tylko dla Was na godzinny rejs
  • występ tancerza erotycznego - około 20 minut
  • wejście do klubu i loża
  • powitalny shot dla każdej z Was (w zależności od klubu)
  • imprezowy opiekun grupy
  • możliwość zjedzenia kolacji na statku w trakcie/ po rejsie
  • własna muzyka na pendrive/mp3
   

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
199 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.fotograf-warszawa
390 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
490 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE
Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.

klub-warszawa
890 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze.


wieczor-panienski-trojmiasto
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

29 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem.