zobacz swój koszyk 0

Kraków - REJS STATKIEM Z TANCERZEM + KLUB + SHOT

Wynajmij statek z tancerzem na niezapomniany wieczór panieński na Wiśle w Krakowie. Cały statek tylko do Waszej dyspozycji i sympatyczny opiekun który wszystki się zajmie przez cały czas trwania atrakcji i po skończonym rejsie zaprowadzi Was do klubu w okolicach Rynku, gdzie będzie na Was czekała loża i welcome shoty.

Rejs trwa godzinę, statki wypływają z okolic Wawelu i tam również kończymy rejs.

Operujemy dwoma statkami w Krakowie i dopasowujemy je w zależności od dostępności, terminu i ilości osób, więc nie ma obaw że wasz wymarzony sobotni termin przepadnie. Niemniej sobota wieczór to bardzo popularny termin więc jeśli to również wasz czas na zabawę - lepiej zarezerwuj termin wstępnie już dziś. Teraz, bez zobowiązań.

Oba statki zmieszczą do 100 imprezowych pasażerek. Zapłacicie maksymalnie za 20 imprezowiczek, nawet jeśli będzie Was więcej.

Statek pierwszy posiada zadaszony pokład górny z doskonale zaopatrzonym barem oraz dolny pokład restauracyjny z przytulnym, eleganckim wnętrzem. Restauracja na dolnym pokładzie jest klimatyzowana,  a podczas chłodnych dni ogrzewana. 
Drugi statek, równie przyjemny, jest stylizowany na parowiec. Również posiada zaopatrzony bar na dolnym pokładzie i pomieści taką sama ilość pasażerek.

Na statku jest system audio więc nie zapomnijcie przynieść własnej muzyki, abyście mogłby bawić się przy Waszych ulubionych hitach! 

Po rejsie krótki spacer na Rynek, wstęp do klubu i rezerwacja loży gratis, a na miejscu, do pierwszego zamówienia, powitalny shot dla każej z Was!

Kluby z którymi współpracujemy to: Four, Coco (samo wejście), Amnesia, Rin, B4, U Louisa, Discopub, AfterBeng Domówka, Alternatywy. Ostateczny wybór klubu zależy od dostępności lokali i loży w danym terminie. 

Cena zawiera

  • statek w Krakowie tylko dla Was na godzinny rejs
  • występ tancerza erotycznego - około 20-30 minut
  • wejście do klubu i rezerwacja loży
  • powitalny shot dla każdej z Was 
  • imprezowy opiekun grupy
  • możliwość zjedzenia kolacji na statku w trakcie/po rejsie
  • własna muzyka na pendrive/mp3

Dodatki (opcjonalne)

fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


porwanie-krakow
890 PLN/dodatek
PORWANIE
Przykładowa realizacja: siedzicie przy drinku w barze, nagle wpadają nasi porywacze, zabierają P.Młodą i wyprowadzają. Przez kolejne ok. 15 minut wozimy Młodą po mieście, a Wy w tym czasie spacerkiem przemieszczacie się z opiekunem do kolejnego miejsca. Tam porywacze przyprowadzają Młodą. Na koniec shot w barze z porywaczami na ochłonięcie!


klub-warszawa
1090 PLN/dodatek
VIPROOM W KLUBIE MUZYCZNYM
Miejsca w Viproomie na całą noc w klubie muzycznym. W cenie wejściówki, opiekun grupy i 500 zł do wydania na barze. Kluby, z którymi współpracujemy: Rin, Amnesia, Totu, B4, Four

lejdis-night-panienskie
-10 PLN/os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

49 PLN/os.
min. 6 os.
TRANSPORT W JEDNĄ STRONĘ
Zamów transport w jedną (którąkolwiek) stronę wygodnym minibusem lub taxówkami.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 8 os.
OPEN BAR 1H
Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: piwo, wódka oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki