zobacz swój koszyk 0

Warszawa - STATEK VIP

Wynajmij ekskluzywny statek w Warszawie na niezapomniany wieczór panieński. Wynajem łodzi na godzinny rejs po Wiśle dla grup do 12 uczestników. Na pokładzie bar, dwie butelki Prosseco gartis, profesjonalny sprzęt audio, toaleta.

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku znajdziecie skórzane kanapy, granity, marmury, barek, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, 50 calowym telewizorem, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC, kieliszki i plastikowe kubeczki.

Na pokład statku możecie przynieść własną muzykę, napoje oraz przekąski na ten wspaniały wieczór panieński. 

Zapewniamy pełną prywatność - łódź wynajmowana jest na wyłączność.


W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Warszawy. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie - żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru panieńskiego.

W cenie imprezy jest nasz sympatyczny imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku, rozstawianu przekąsek etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się organizacją.


Ze względów bezpieczeństwa nasza łódź może wypłynąć z 12 uczestnikami wieczoru panieńskiego.

Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, dodaj jednego z naszych gorących tancerzy erotycznych.

Ekskluzywny statek na wieczór panieński w Warszawie tylko dla Was w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Cena zawiera

  • Godzinny rejs statkiem po Wiśle z pełną obsługą statku 
  • Na rejs łódką zabieramy max 12 os.
  • Dwie butelki Prosseco
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
  • Możliwość zabrania na pokład własnych napoi, przekąsek, tortu
  • Imprezowy opiekun grupy
  • Rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Warszawie

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.