zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PARTY NYSKA

PARTY NYSA w Warszawie to świetny pomysł na stylowy wieczór panieński dla grupy do 8 osób. Nasza klimatyczna party nyska jest do Waszej dyspozycji na godzinę - idealny czas na stylowy przejazd z miejsca A do miejsca B. Na pokładzie wygodne kanapy, podświetlany barek,wyborne nagłośnienie i przystojny wyluzowany szofer.

Podkręćcie muzykę, zróbcie kilka rundek po Warszawie i odwiedźcie ulubione miejsca przyszłej Panny Młodej naszą wyjątkową Party Nysą. Skończyć możecie w wybranym miejscu - w domu, klubie, kasynie..... (odbiór/koniec poza granicami Wawy również możliwy za symboliczną dopłatą). 

PARTY NYSA zabiera maksymalnie 8 osób. Jest Was więcej? Sprawdź Party Bus do 15 osób lub różową limuzynę 

Imprezę w Party Nysie możecie przedłużyć do 3 h za jedyne + 399 PLN - ale musimy wiedzieć o tym odpowiednio wcześniej. Możecie mieć własną muzykę, przekąski i alkohol. 

Cena zawiera

  • 1 godzina jazdy Party Nysą
  • odbiór z wybranego miejsca w Warszawie
  • imprezowy kierowca  - przewodnik
  • możliwość przedłużenia kursu do 3h za jedyne + 399 PLN
  • max 8 osób

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.


imprezowa-nyska-warszawa
399 PLN/dodatek
DODATKOWE 2 H W PARTY NYSIE
Dodatkowe 2 h w Party Nysie z imprezowym drajwerem. Zróbcie sobie rajd po klubach w szalonym stylu