zobacz swój koszyk 0

Warszawa - MINI PARTY BUSIK 11 OS.

Mini Party Bus marki Mercedes tylko dla Was. Nasz szalony Mini Party Bus wyposażony jest w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, dobre nagłośnienie i rurkę do tańca.
Na pokład party busa możecie zabrać w nieograniczonej ilości własny alkohol i ulubioną muzykę. Już dziś zarezerwujcie sobie wieczór panieński na naszym mobilnym parkiecie. Przejażdżka trwa godzinę, lecz oczywiście możecie go zarezerwować na dłużej jeśli chcecie. Na pokładzie party busa będzie na Was czekać butelka szampana. 

Mini Party Bus zabierze maksymalnie 11 osób.

Jak to działa?
Zrób wstępną rezerwację terminu na Wasz wymarzony wieczór panieński już teraz, ponieważ nasz MINI PARTY BUSIK cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w piątek i sobotę wieczór. Porozmawiaj z koleżankami i potwierdź rezerwację w ciągu kilku dni. I to wszystko. Sympatyczny kierowca odbierze Was ze wskazanego adresu i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd poza Warszawę to dodatkowa opłata, zależna od adresu.

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając występ tancerza erotycznego w Party Busie. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji, a my zawieziemy Was Szkolnym Party Busem pod same drzwi jednego z warszawskich klubów. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.
 

Cena zawiera

  • wynajem Mini Party Busa na 1 h
  • uprzejmy kierowca
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy
  • butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnego alkoholu i muzyki ( CD, MP3)
  • stroboskopy, ekrany LCD, chłodzone barki...
  • szkło - kieliszki, szklanki

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR 2h

Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki 


party-bus-warszawa
490 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.