zobacz swój koszyk 0

Warszawa - MINI PARTY BUSIK 11 OS.

Mini Party Bus marki Mercedes tylko dla Was. Nasz szalony Mini Party Bus wyposażony jest w przyciemniane szyby, LCD, podświetlane barki, miękkie skórzane kanapy, dobre nagłośnienie i rurkę do tańca.
Na pokład party busa możecie zabrać w nieograniczonej ilości własny napoje i ulubioną muzykę. Już dziś zarezerwujcie sobie wieczór panieński na naszym mobilnym parkiecie. Przejażdżka trwa godzinę, lecz oczywiście możecie go zarezerwować na dłużej jeśli chcecie. Na pokładzie party busa będzie na Was czekać butelka szampana. 

Mini Party Bus zabierze maksymalnie 11 osób.

Jak to działa?
Zrób wstępną rezerwację terminu na Wasz wymarzony wieczór panieński już teraz, ponieważ nasz MINI PARTY BUSIK cieszy się dużą popularnością zwłaszcza w piątek i sobotę wieczór. Porozmawiaj z koleżankami i potwierdź rezerwację w ciągu kilku dni. I to wszystko. Sympatyczny kierowca odbierze Was ze wskazanego adresu i odstawi w wybrane miejsce w Warszawie. Dojazd poza Warszawę to dodatkowa opłata, zależna od adresu.

Wasz wieczór panieński możecie urozmaicić dodając występ tancerza erotycznego w Party Busie. Możesz też dodać wejście VIP do modnego klubu z opiekunem, rezerwacją loży dla Waszej grupy i kwotą do wykorzystania na barze. Jeśli chcesz zaznacz tę opcję przy rezerwacji, a my zawieziemy Was Szkolnym Party Busem pod same drzwi jednego z warszawskich klubów. Jeśli chcecie coś extra - sprawdź też koniecznie tę opcję z Viproomem, Tancerzem i Przedpłaconymi Drinkami.
 

Cena zawiera

  • wynajem Mini Party Busa na 1 h
  • uprzejmy kierowca
  • odbiór z wyznaczonego miejsca na terenie Warszawy
  • butelka wina musującego na pokładzie
  • możliwość wniesienia własnych napoi  i muzyki ( CD, MP3)
  • stroboskopy, ekrany LCD, chłodzone barki...
  • szkło - kieliszki, szklanki

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


fotograf-warszawa
590 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


open-bar-warszawa
99 PLN/os.
min. 10 os.
OPEN BAR 2h

Dodaj open bar, a bez ograniczeń będziecie pić takie trunki jak: whisky, piwo, wódka, wino oraz softy. Do tego lód, cytryny oraz kubeczki party-bus-warszawa
45 PLN/dodatek
MINI PARTY BUS - DODATKOWA GODZINA JAZDY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.