zobacz swój koszyk 0

Gdańsk-Trójmiasto - PARTY JACHT 2H

Wynajmij łódź w Trójmieście na wieczór panieński i nie tylko. Nasze jachty są komfortowe i przestronne, a przy tym bezpieczne i posiadające bardzo dobrą pływalność. Wszystko to gwarantuje dobrą zabawę, relaks i dawkę żeglarskich emocji w luksusowych warunkach. Trzy Trójmiejskie jachty naszej floty integracyjnej doskonale sprawdzają się w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami. Odpowiednio duża przestrzeń w kokpicie oraz salonie zapewnia komfort przebywania na pokładzie. Nowoczesne wnętrze dodaje prestiżu, a odpowiednie wyposażenie pozwala na przeprowadzenie każdego rodzaju spotkania na pełnym morzu.

Rejs trwa 2 godziny. Startować możemy z Gdańska lub Sopotu. Rejsy odbywają się na trasach Gdańsk-Gdańsk lub Sopot-Sopot. W cenie oferujemy paliwo, sympatycznego sternika, koordynatorke eventu, wodę i do wyboru 3 x prosecco lub 0,7l whisky. Dodatkowo możecie wziąć własne przekąski i napoje lub zamówić pakiet napoi poniżej.

Na pokład wchodzi max. 13 osób ze sternikiem, czyli max. 12 osob w grupie i wowczas rejs robimy bez imprezowego opiekuna. Zawsze przed rejsem załoga przechodzi krótkie szkolenie odnośnie zasad bezpieczeństwa. Wszystkie jednostki są ubezpieczone, a ubezpieczenie obejmuje też załogę podczas rejsu. Dysponujemy trzema jachtami, a więc obsłużyć możemy grupy do około 40 osób. Cena dotyczy wynajmu jednego jachtu. Jeśli jest Was więcej - zadzwoń, a na pewno znajdziemy dla Was dodatkową łódź lub jacht.

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs z wybranego miejsca w Trójmieście
  • możliwe trasy rejsu to Gdańsk-Gdańsk lub Sopot-Sopot (do wyboru)
  • woda i 3 x prosecco lub 0,7l whisky (do wyboru)
  • doświadczony sternik
  • łodzie, klienci i załoga są ubezpieczone
  • ekskluzywny yacht na wyłączność na 2 godziny
  • sympatyczny opiekun
  • kapoki, koła i cały potrzebny sprzęt

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
790 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  15-20 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have..fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 7 os.
KLUB MUZYCZNY SOPOT

Wejściówki + rezerwacja stolika w topowym klubie muzycznym w Sopocie. Do tego po 100 PLN na glowe do wykorzystania przy barze.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.