zobacz swój koszyk 0

Wrocław - PANIEŃSKI NA STATKU

Ekskluzywny, wynajęty na wyłączność statek na panieński we Wrocławiu, możliwość wnoszenia własnego alkoholu na pokład statku. Wszystko to w asyście naszej imprezowej opiekunki. 

Łódź jest drweniana co, co powoduje, że rejs na niej jest niezwykle klimatyczny i niezapomniany. Na pokładzie znajduje się toaleta, miejsce do tańczenia, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprezowe. Jednostka posiada zezwolenie na pływanie po zmroku więc możemy organizować nocne imprezy. Dwa pokłady - zakryty i otwarty- to gwarancja świetnie spędzonego czasu przy każdej pogodzie. Łódź wypływa z Przystani Tumskiej na Bulwarze Włostowica obok mostu Tumskiego.

Możecie tańczyć, wnieść własne napoje i przekąski (bez dopłat). O dobrą atmosferę zadba sympatyczny kapitan, a na miejscu przywita Was opiekun grupy.

Na pokładzie statku we Wrocławiu zmieści się max. 20 osób (w tym opiekunka, czyli Was może być 19). 

Jedna godzina to dla Was za mało? Dodajcie kolejną za + 590 PLN!

Cena zawiera

  • wynajem łodzi we Wrocławiu na 1h
  • możliwość zabrania na pokład własnego alkoholu
  • możliwość puszczania własnej muzyki (CD, MP3, USB)
  • asysta imprezowej opiekunki
  • dodatkowa godzina + 590 PLN

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
250 PLN/dodatek
PAKIET ALKOHOLOWY

Nie musisz sama kupować alkoholu do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub podobnej klasy wódka + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Odpicujcie Waszą imprezę.  20-30 minutowe show tancerza przyspieszy bicie serca niejednej niewiasty. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu. Panieński must-have. Strój do wyboru.fotograf-warszawa
490 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 20 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.