zobacz swój koszyk

Warszawa - MASAŻ DELUXE

Zafundujcie sobie super MASAŻ przed wieczorem panieńskim. Do Waszego gniazdka przyjedzie nasza wykwalifikowany masażysta z własnym stołem do masażu. Rozluźni spięte barki i ramiona oraz wykona profesjonalny masaż tak, aby przyszła Panna Młoda i druhny zapomniały na chwilę o rzeczywistości, oderwały się od problemów i poczuły pełen relaks, jakże potrzebny przed udanym wieczorem panieńskim.  
 
Masaż trwa około godziny - do wyboru masaż klasyczny, odchudzający, antycellulitowy, relaksujący, kręgosłupa, sportowy lub bańka chińska.
 
W cenie 189 PLN jest masaż Panny Młodej około 60 minut z dojazdem w granicach Warszawy. 
Każda dodatkowa osoba to jedyne + 139 PLN/godzinę bądź kolejna godzina masażu tej samej osoby. Jeśli jest więcej chętnych prosimy o zapisy większej ilości odpowiednio wcześniej.
 
Jeśli będzie Was dużo wyślemy 2 lub 3 masażystów, którzy się Wami zajmą przed Waszym wieczorem panieńskim. Dojazd w dalekie rejony miasta może wiązać się z niewielką dopłatą - prosimy podać adres przy robieniu niezobowiązującej rezerwacji wstępnej na MASAŻ DELUX.
 

Cena zawiera

  • dojazd masażystki/masażysty we wskazane miejsce
  • masaż relaksacyjny/leczniczy/sportowy/ odchudzający/antycelulitowy - do wyboru, około 60 minut
   

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris
590 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


tancerz-erotyczny-warszawa
549 PLN/dodatek
TANCERZ

Doprawcie Waszą imprezę 'na ostro': 15-20 minutowe show tancerza erotycznego niewątpliwie przyspieszy bicie serca. Cena z dojazdem do domu lub w wybranym przez Was miejscu.klub-warszawa
89 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 50 pln/os do wydania na barze.


549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.