zobacz swój koszyk 0

Szczecin - PANIEŃSKI STATEK 2H

Wynajmij ekskluzywny statek w Szczecinie na niezapomniany wieczór panieński. Wynajem statku na 2-godzinny rejs dla grup do 25 uczestników. Na pokładzie dobrze zaopatrzony bar, obsługa, profesjonalny sprzęt audio, toaleta.

Na pokładzie naszego ekskluzywnego statku znajdziecie skórzane kanapy, granity, marmury, barek, profesjonalne nagłośnienie klubowe o mocy 1500W z laserem, LED oświetleniem, 65 calowym telewizorem, podświetlany pokład, lodówko-zamrażarka, eleganckie WC, kieliszki i kubeczki.

Na pokład statku możecie przynieść własną muzykę. Na pokładzie statku znajduje się bar, w którym możecie zakupić napoje oraz przekąski w przystępnych cenach na ten wspaniały wieczór panieński. 

Zapewniamy pełną prywatność - statek wynajmowany jest na wyłączność.


W trakcie rejsu naszym pięknym statkiem możesz osobiście wyznaczyć klimatyczne miejsce postoju z widokiem na panoramę Szczecina. Widoki podziwiać możecie z odkrytego, górnego pokładu łodzi.
Ekskluzywny, wygodny dolny pokład statku ochroni Was przed ewentualnym deszczem. W chłodne dni uruchamiamy ogrzewanie - żadna pogoda nam nie straszna podczas Waszego wieczoru panieńskiego.

W cenie imprezy jest nasz sympatyczny imprezowy opiekun, który postara się byś Ty nie musiała niczym się przejmować. M.in pomoże Wam puszczać muzykę w trakcie rejsu statkiem, pomoże w organizacji barku etc. Dzięki temu Ty pobawisz się z resztą koleżanek zamiast martwić się
organizacją.

Jeśli sam wynajem statku i rejs to nie do końca to o co Ci chodziło, dodaj jednego z naszych gorących tancerzy.

PROMOCJA: duże grupy płacą mniej! Na pokład naszego szczecińskiego statku zabieramy max. 24 osoby + opiekuna, ale Wy zapłacicie max. za 17 osób! Reszta płynie za free i tym samym wyjdzie Wam mniej za osobę.
 

Cena zawiera

  • 2-godzinny rejs statkiem z pełną obsługą statku i barmanem
  • Na rejs statkiem zabieramy do 25 os.
  • Możecie mieć własną muzykę - z pendrive oraz poprzez połączenie bluetooth z telefonów lub laptopa
  • Świetnie zaopatrzony bar
  • Rozpoczęcie rejsu z dowolnej przystani w Szczecinie

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.