zobacz swój koszyk 0

Warszawa - CHUCK NORRIS - PORWANIE

Zrób dowcip Pannie Młodej i zorganizuj jej porwanie przez sobowtóra Chucka Norrisa To niepowtarzalna okazja do spytania Chucka czy rzeczywiście doliczył do nieskończoności dwa razy.

Scenariuszy porwania może być wiele. Przykładowy wygląda tak: 'Chuck Norris' zatrzymuje limuzynę, którą jedziecie, skuwa kajdankami i zakłada worek na głowę Waszej Panny. Następnie porywa ją do swojego samochodu, wozi przez kilkanaście minut po okolicy i po drodze opowiada żarty o Chucku Norrisie. Zapewniona niezapomniana przejażdżka w towarzystwie Chucka, a potem powrót pod wskazane adres - tam gdzie Wy będziecie czekać.

Cała atrakcja trwa ok. 30 minut.

Cena zawiera

  • porwanie przez sobowtóra Chucka Norrisa
  • niezbędne gadżety do porwania: kajdanki, worek na głowę
  • niezapomniana przejażdżka w towarzystwie Chucka

Dodatki (opcjonalne)

whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczki


klub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.fotograf-warszawa
990 PLN/dodatek
FOTOGRAF

Fotograf do Waszej dyspozycji przez godzinę, a po imprezie 40 obrobionych zdjęć na płycie CD oraz w wersji on-line.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.


limuzyna-wynajem
109 PLN/os.
min. 7 os.
TRANSFER LIMUZYNĄ
Transfer w jedną stronę ( 30-60 min) limuzyną z wybranego miejsca. Im Was więcej - tym większa limuzyna. Max 29 osób. Wino musujące w cenie.