zobacz swój koszyk 0

Warszawa - PANIEŃSKI KULTOWY OGÓREK

Macie ochotę na przejażdżkę naszym oldschoolwym Party Busem - Ogórkiem? Tylko dla Was samochodzik na 2 h, a w nim 2 butelki schłodzonego szampana!

Nasz Kultowy Flower Power Panieński Ogórek odbierze Was z dowolnego miejsca w Warszawie i okolicach (poza granicami miasta jest niewielka dopłata), a po dwugodzinnej przejażdżce z przystankami w ulubionych lakalach, zawiezie gdzie chcecie! Do klubu? Kasyna? 

Na pokład Party Busa Ogórka możecie wziąć też swój własny, ulubione napoje i przekąski!

Pokład ogórka może być świetnym miejscem na panieńskie zabawy i testy dla Panny Młodej, a na koniec może zawieźć Was do klubu!

W Imprezowym Ogórku Flower Power zmieści się Was maksymalnie 8!

Jeśli zdecydujecie się zakończyć przejażdżkę Party Busem pod jednym z warszawskich klubów to koniecznie sprawdźcie naszą atrakcję PANIEŃSKI KLUB - PAKIET VIP! Znajdziecie tu wejście do klubu, rezerwacje loży i przedpłacony alkohol w bezkonkurencyjnej cenie 89pln/os.!!

Cena zawiera

  • 2h jazdy Kultowym Ogórkiem
  • odbiór i dowóź w dowolne miejsce w Warszawie
  • sprzęt HIFI
  • przemiły kierowca do Waszej dyspozycji

Dodatki (opcjonalne)

chuck-norris2
890 PLN/dodatek
CHUCK NORRIS PORYWA PANNĘ MŁODĄ

Zróbcie dowcip Pannie Młodej - być porwanym przez Chucka to prawdziwy zaszczyt. Czas trwania: 30 minut, porwanie Panny Młodej przez Strażnika Teksasu. Okazja do niezapomnianych zdjęć.


whisky-alkohol-warszawa
350 PLN/dodatek
PAKIET NAPOJÓW

Nie musisz sama kupować napojów do pojazdu. Na pokładzie będzie czekać 1 x 0,7l Absolut lub napój podobnej klasy + Prosecco + 1l Coca-Cola + 1l soku + szklanki/klieliszki/kubeczkiklub-warszawa
139 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY

Wejściówki do topowego klubu + imprezowy opiekun + rezerwacja stolika + 100 pln/os do wydania na barze.


690 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.