zobacz swój koszyk 0

Poznań - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński w Poznaniu? Sprawdź tę opcję z tancerzem i eleganckim klubem. Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem którego możesz już teraz wybrać z naszego profilu na FB Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego. Bezstresowo.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Ci dużo pracy i nerwów. Rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne, lecz niestety całkiem częste sytuacje. U nas nie ma tego problemu.

Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was większą limuzynę  i dla nikogo nie zabraknie miejsca. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 19 (!) imprezowiczek. 

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marki Jaguar, Lincoln (7-10 os), Ford (11-19 os) Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort.  Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jedną butelkę  "szampana" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść własne napoje, własną muzykę, balony, ozdoby i szaleć do woli.

Nasze limuzyny z tancerzem w Poznaniu są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną z nich na Waszym panieńskim, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań. Kluby z którymi współpracujemy to m.in. Pacha, Cuba Libre, Próżność oraz Van Diesel. Ostateczny wybór zależy od dostępności lokali w wybanym terminie.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w Poznaniu na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Poznania 
  • występ tancerza na pokładzie - około 20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi oraz muzyki ( MP3/CD)
  • wejście do klubu
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

rozowy-hummer-warszawa
750 PLN/dodatek
DODATKOWA GODZINA JAZDY MEGA LIMUZYNY

Godzina jazdy to za mało? Dodaj kolejną i nie martw się czasem.


aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.klub-warszawa
-10 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB WE WŁASNYM ZAKRESIE
Klub załatwisz we własnym zakresie? Wybierz tę opcję bez opiekuna, a zapłacisz 10 pln od osoby mniej.

pakiet-vip-poznan1
149 PLN/os.
min. 8 os.
KLUB MUZYCZNY
Wejściówki do najlepszego klubu w mieście + rezerwacja loży VIP + pakiet alkoholu na wejście (70 pln/os.)