zobacz swój koszyk 0

Łódź - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Szukasz limuzyny na wieczór panieński w Łodzi? Z tancerzem i eleganckim klubem? Nasz opiekun przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem którego możesz już teraz wybrać z naszego profilu na FB ( w wybranych miastach) Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do wybranego klubu muzycznego i dopilnuje by nic nie zakłóciło waszej przejażdżki.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego to niełatwe zadanie. By Ci pomóc, zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Ci dużo pracy i nerwów. Rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne, lecz niestety całkiem częste sytuacje. U nas nie ma tego problemu.

Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was większą lub mniejszą imuzynę  i dla nikogo nie zabraknie miejsca. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 18 (!) imprezowiczek. 

Jako największy w kraju organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marki Jaguar, Lincoln (7-10 os), Ford, Hummer (11-19 os) Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort.  Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jedną butelkę  "szampana" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść własną muzykę, napoje, balony, ozdoby i szaleć do woli.

Nasze limuzyny z tancerzem w Łodzi są bardzo popularne, więc jeśli chcesz mieć jedną/jednego z nich na Waszym wieczorze, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. Bez zobowiązań.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w Łodzi na 1 godzinę
  • odbiór z wybranego punktu w granicach Łodzi 
  • występ tancerza na pokładzie - około 20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napoi oraz muzyki 
  • wejście do klubu
  • imprezowy opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-panny-mlodej
990 PLN/dodatek
ARESZTOWANIE

Dwóch cywilnych policyjnych wywiadowców z odznakami. W konwencji żartu przeszukują Pannę Młodą, znajdują torebkę z białym proszkiem, skuwają kajdankami i na koniec, na rozładowanie emocji wypiją wspólnie shota.