zobacz swój koszyk 0

Budapeszt - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Lecicie na panieński na Węgry do Budapesztu? Przedstawiamy limuzyny z Tancerzem w Budapeszcie. Jako transfer z lotniska lub z hotelu do klubu.  Bez stresu z organizacją. Nasz opiekun przywita Was na miejscu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem. Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do topowego klubu muzycznego w centrum Budapesztu. Bezstresowo.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego w obcym kraju to niełatwe zadanie.  By Ci pomóc, również w Budzie oraz w Peszcie zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny wprowadziliśmy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Ci dużo pracy i nerwów. Rezerwacja konkretnej limuzyny na panieński, szczególnie na Węgrzech, gdzie nikt nie mówi w jakimkolwiek zrozumiałym języku, to nie jest dobry pomysł. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne, lecz niestety całkiem częste sytuacje. U nas nie ma tego problemu.

Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was większą limuzynę  i dla nikogo nie zabraknie miejsca. Do naszej największej limuzyny zmieści się nawet 25 (!) imprezowiczek. 

Jako największy organizator wieczorów panieńskich dysponujemy flotą nowych limuzyn marek takich jak Hummer, Lincoln, Ford, Cadillac Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort. Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jedną butelkę  "szampana" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść własną muzykę, napoje, balony, ozdoby i szaleć do woli.

Limuzyny z tancerzem w Budapeszcie są hiper popularne. Budapeszt to stolica wieczorów kawalerskich i panieńskich. Dlatego jeśli chcesz wynająć tu limuzynę na sobotni wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. 

Oferujemy też transfery z lotniska lub dworca kolejowego do hotelu - z tancerzem lub bez.

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w Budapeszcie  na 1 godzinę
  • odbiór z hotelu
  • występ tancerza - około 20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napojów oraz muzyki ( MP3/CD)
  • wejściówki do topowego klubu w centrum Budapesztu
  • imprezowa opiekunka/opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)