zobacz swój koszyk 0

Bratysława - LIMUZYNA Z TANCERZEM + KLUB

Idealny plan na wieczór panieński w Bratysławie to limuzyna z tancerzem i clubbing. Nasz opiekun wszystkim się zajmie. Odbierze Was z hotelu razem z eleganckim kierowcą i przystojnym tancerzem. Tancerz spędzi z Wami na pokładzie około 20 minut. Po godzinnej przejażdżce, Opiekun który zazwyczaj w trakcie przejazdu siedzi z przodu obok kierowcy, wprowadzi Was do klubu muzycznego. Bezstresowo.

Wiemy że organizacja wieczoru panieńskiego w obcym kraju to niełatwe zadanie.  By Ci pomóc, również w Bratysławie zamiast rezerwacji konkretnej limuzyny proponujemy płatność od osoby. To bardzo wygodne rozwiązanie które z pewością oszczędzi Ci dużo pracy i nerwów. Oto dlaczego:

Często zdarza się, że duża część dziewczyn rezygnuje z imprezy nawet w ostatniej chwili, gdy wszystko jest juz opłacone i przygotowane. Bywa i odwrotnie, często w ostatniej chwili pojawiają sie dodatkowe osoby - przyjaciółki Panny Młodej o których nie wiedziałaś. W takich sytuacjach Wasza wybrana, zamówiona i zapłacona limuzyna może okazać się za mała lub za duża.  W rezultacie musiałabyś komuś odmówić udziału lub wytłumaczyć dziewczynom które nie zrezygnowały że w związku że jest Was mniej, trzeba zapłacić więcej "od osoby"  To nieprzyjemne, lecz niestety całkiem częste sytuacje. U nas nie ma tego problemu.

Możesz dowolnie dodawać lub odejmować osoby nawet do kilku dni przed imprezą i nie przejmować się zmianami kosztów. Po prostu podstawimy dla Was większą limuzynę  i dla nikogo nie zabraknie miejsca. Do naszej największej limuzyny w Bratysławie zmieści się nawet 17 (!) imprezowiczek. 

Bratysława to flota nowych limuzyn marek takich jak Hummer, Lincoln (7-10 os), BMW, Ford (11-18 os) a nawet limuzyna Cabriolet. Wszystkie z nich są bardzo dobrej jakości i oferują wyśmienity komfort. Dzięki temu możemy elastycznie i bez kosztów dla Ciebie reagować na zmiany ilości osób w Twojej grupie w którąkolwiek stronę. 

Jedną butelkę  "szampana" dostaniecie od nas w prezencie. Możecie przynieść własną muzykę, napoje, balony, ozdoby i szaleć do woli.

Limuzyny z tancerzem w Bratysławie są hiper popularne. Praga to stolica wieczorów kawalerskich i panieńśkich. Dlatego jeśli chcesz wynająć limuzynę w Pradze na sobotni wieczór, zarezerwuj wstępnie termin jak najwcześniej. 

Oferujemy też transfery z lotniska lub dworca kolejowego do hotelu - z tancerzem lub bez...

Cena zawiera

  • elegancka limuzyna w słowackiej Bratysławie na 1 godzinę
  • odbiór z hotelu 
  • występ tancerza - około 20 minut.
  • elegancki szofer
  • butelka wina musującego
  • możliwość wniesienia własnych napojów oraz muzyki ( MP3/CD)
  • wejściówki do topowego klubu w centrum Bratysławy
  • imprezowa opiekunka/opiekun grupy

Dodatki (opcjonalne)