Blog

Opiekun grupy – dlaczego Ich obecność jest tak ważna?

OPIEKUNOWIE GRUPY A ORGANIZACJA
Ich obecność lub brak robi prawdziwą różnicę zarówno w Twoim doświadczeniu tego wyjątkowego wieczoru, jak i w postrzeganiu go przez innych uczestniczki.

guide4-malyKompleksowa organizacja wieczoru panieńskiego i  bycie osobą odpowiedzialną za wszystko na miejscu to zadania które bez wątpienia mogą być  stresujące.

Znalezienie zaufanych miejsc, rzetelnych osób, doświadczonych dostawców … to wszystko zajmuje dużo czasu, a w wyszukiwarce google wszyscy wyglądają podobnie. Trudno odróżnić doświadczone, rzetelne firmy od tych niesolidnych, garażowych, dopiero co powstałych.

tołdi

Ponadto czynniki ludzkie, których nie sposób przewidzieć mogą sprawić że Ty niekoniecznie możesz dobrze się czuć na miejscu w roli organizatorki i „policjantki” wieczoru. Przez naturalne poczucie obowiązku i pod ciężarem odpowiedzialności, możesz po prostu źle się bawić , co może mieć wpływ na atmosferę całej imprezy.

panienski-szal

KOSZMARKI ORGANIZACJI

Dla Ciebie to pierwszy – może drugi lub trzeci raz. Masz prawo czuć się niepewnie i nie wiedzieć jak powinny wyglądać poszczególne elementy wieczoru.  Dla naszych opiekunów to chleb powszedni.

Zostali dokładnie wytrenowani i każdy z nich ma na koncie kilkadziesiąt, a niektórzy nawet kilkaset panieńskich imprez. Doskonale znają poddostawców, kierowców, tancerki, bramkarzy, managerów lokali. Wiedzą jak atrakcja powinna wyglądać i staną zawsze po Waszej stronie w przypadku gdyby poddostawca starał się nie wywiązać należycie z usługi. ( bo np przedłuża mu się poprzedni kurs lub przez pomyłkę managera nie ma już wolnych stolików w klubie)

Większość potencjalnych problemów które mogą zajść w trakcie przygotowań i podczas trwania wieczoru, opiekun rozwiązuje dyskretnie – kontaktując się z naszym biurem  – często na tyle dyskretnie,  że ani Ty ani reszta grupy możecie nic nie zauważyć.

Tancerz zachorował godzinę przed występem?   Znajdziemy zastępstwo. Limuzyna ugrzęzła w olbrzymim korku? Podstawimy lepszą i dorzucimy szampana na przeprosiny. Doszły Ci w ostatniej chwili 3 koleżanki? Powiedz opiekunowi, a podstawimy dłuższą limuzynę.   3 osoby w ostatniej chwili anulowały? Jeśli nie ponieśliśmy kosztów, Ciebie również nie obciążymy i podstawimy mniejszą. Takich przykładów są setki. Te tylko ilustrują nasze ogólne podejście. Ułatwiamy Wam życie. Po cichu.

DLACZEGO MY

crazy-bachelor-PartyW trakcie organizacji jednego nawet wieczoru sytuacji takich jak opisane powyżej może być wiele i możesz nam wierzyć, w ciągu naszej 10-letniej działalności przerabialiśmy je wszystkie. Wiele razy. Właśnie dlatego jesteśmy największym ( i najlepszym) organizatorem wieczorów panieńskich w Polsce . Nie dlatego że byliśmy pierwsi i wówczas ( w 2006 roku) jedyni. Ale dlatego że:

1. naszym bezwzględnym priorytetem jest by Wasz wieczór się udał.  Dopiero w drugiej kolejności liczymy ewentualne zyski. Często zdarzało się że na obsłudze grupy ponieśliśmy stratę, gdyż musieliśmy naprawiać przypadkowe błędy i sytuacje na które nie mieliśmy wpływu.  Byle tylko  grupa była zadowolona.

2. nie jesteśmy skąpi i małostkowi.  Potrafimy przyznać się do błędu i błyskawicznie go naprawić. Nie zawsze tak było. Tego proklienckiego podejścia nauczyło nas doświadczenie – przyszło z czasem po upływie wielu lat. I tak właśnie obecnie są trenowani opiekunowie grup – by tym się kierowali podczas obsługi każdej grupy.

3. nie jesteśmy pośrednikiem, ale organizatorem. To duża różnica. U nas nie dostaniesz numeru do kierowcy limuzyny i managera baru by sama z nimi wszystko ustalić gdy Oni będą mieli czas. U nas wszystkim zajmie się nasz zespół , a na miejscu – opiekun grupy. Miło i profesjonalnie.

4. tworzymy wysokie standardy. Byliśmy pierwszą firmą na rynku. Przez ten czas powstało i upadło wielu naśladowców.  Co roku przybywa nowych, którzy kopiują nasz model, teksty, a nawet nazwy atrakcji :)  Zwykle nie pozostają na rynku dłużej niż rok. Schlebia nam, że jesteśmy dla nich wzorem i ubolewamy nad tym że nie mogą skopiować niezwykle wysokich standardów działalności i obsługi klienta które wypracowaliśmy przez ostatnie 10 lat.

5. dbamy o pracowników. Atmosfera w naszej firmie jest bardzo przyjacielska, a organizacja pracy – profesjonalna. Nie mamy innych zajęć – organizacja imprez to nie jest dodatkowa praca „po godzinach” Robimy to długo i robimy to dobrze. Zatrudniamy w sezonie ponad 30 osób.  Nasi starannie dobrani, dobrze opłacani  i przeszkoleni opiekunowie są naszą najlepszą wizytówką.

To dzięki indywidualnemu traktowaniu każdej grupy, rzetelności, doświadczeniu i doskonałej pracy naszych opiekunów klientki tak często do nas wracają.

Bo to nie jest zwykła impreza. Panieński  jest raz w życiu. I my o tym wiemy.

życzymy bezstresowej organizacji

Zespół panienskie.pl