zobacz swój koszyk

Warszawa - ARESZTOWANIE PRL + TAKSÓWKI

Aresztowanie Panny Młodej w konwencji PRL z transportem w wybrane miejsce dla uczestniczek kultowymi taksówkami z epoki PRL. Wspaniały milicyjny pojazd + jeden lub dwóch milicjantów (drugi gratis - jedzie jak może) z kajdankami i pałkami. 

Milicjanci są świetnie ucharakteryzowani (wszystkie rekwizyty Milicji, samochód ma sygnał świetlny i dźwiękowy). Milicjanci jadą we wskazane miejsce po Pannę młodą aresztować, zakuć, zamknąć w więzieniu za narkotyki lub inne ustalone szwindle. Następnie 2 samochody - taksówki ze zmienników z imprezowymi młodymi szoferami, którzy wcześniej aresztowali Młodą jadą po pozostałych gości i wszyscy spotykają się w umówionym miejscu.

W 2 taksówkach zmieści sie po 4 osoby w każdej,  a więc 8. Dodatkowa taryfa dla max 4 osób to + 199 PLN. Taksówek może być aż 9, więc zaraz po aresztowaniu możemy przewieźć w stylu PRL nawet 37 osób do umówionego wcześniej miejsca
 

Cena zawiera

  • imprezowi kierowcy - przewodnicy
  • prawdziwy samochód milicyjny z syreną i kogutem
  • aktor milicjant (dwóch, jeśli Stefan akurat nie pije) z białą pałką
  • 2 stylowe taksówki ze "zmienników" do transportu dziewczyn
  • maks 9 osób (8 + Panna Młoda) 
  • możecie mieć własny alkohol i muzykę
  • dodatkowa taksówka ze zmienników dla maks 4 osób +199 PLN
   

Dodatki (opcjonalne)

aresztowanie-prl
199 PLN/dodatek
DODATKOWA TAKSÓWKA PRL
Przewieź koleżanki do klubu taksówkami z epoki PRL. Jedna zabiera 4 imprezowiczek. Możesz dodać nawet 9 taksówek.

549 PLN/dodatek
ZATRZYMANIE PRZEZ MILICJĘ
W konwencji żartu. Barejowski milicjant z epoki PRL z biała pałą jak z "Misia" wyjęty. Zatrzymanie, przeszukanie, biały proszek, kajdanki i na sygnale na komendę. Akcja trwa około 10 minut.